Beyond GREENANCE KIT – w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości

24 kwietnia 2024, 23:50

Zestaw Brembo Beyond Greenance składa się z tarczy wykonanej ze specjalnego stopu gwarantującego wysoką odporność na zużycie oraz z klocka hamulcowego wykonanego z mieszanki opracowanej z myślą o użytkowaniu w połączeniu z tarczą Greenance.

Zestaw Brembo Beyond Greenance

Będący bezpośrednim efektem nieustannych innowacji na rynku oryginalnego wyposażenia, zestaw Brembo Beyond Greenance to połączenie maksymalnej skuteczności hamowania z mniejszym wpływem na środowisko, a jednocześnie większa trwałość tarcz.

KLOCEK Z MIESZANKĄ NISKOEMISYJNĄ STWORZONY SPECJALNIE Z MYŚLĄ O TARCZY GREENANCE, TARCZA ZE SPECJALNEGO STOPU.

Niższe emisje i większa trwałość

Dzięki technologicznej wiedzy Brembo oraz ciągłym badaniom i rozwojowi zestaw Greenance gwarantuje najwyższe standardy techniczne i jakościowe wszystkich swoich produktów.

Jednocześnie zapewnia znacznie mniejszy wpływ na środowisko, dzięki znacznej redukcji emisji pyłu podczas hamowania, spełniając z wyprzedzeniem wymagania nowej normy emisji Euro 7: – 80% PM 10 i PM 2,5. 

Zestaw Greenance przeszedł testy homologacyjne ECE-R90 oraz najbardziej wymagające testy na stanowisku rolkowym i na drodze, przeprowadzone przez dział badawczo-rozwojowy Brembo.

Wyniki testów wykazały, że tarcze hamulcowe Greenance mają większą wytrzymałość niż standardowe tarcze dostępne na rynku Aftermarket.

Prowadzi to do znacznej poprawy kosztów użytkowania pojazdu i optymalizacji kosztów utrzymania, co jest priorytetem dla firm i kierowców, których samochody – takie jak lekkie pojazdy użytkowe czy samochody flotowe – użytkowane są na dłuższych trasach.

OPAKOWANIE

Marka Brembo opracowała dla zestawu Greenance przyjazny środowisku pojemnik z kartonu z certyfikatem FSC, z nadrukami, do których wykorzystano mniej atramentu, aniżeli przewidują obecne standardy.

PRZEZNACZENIE

Zestaw Greenance jest dostępny dla dostępnych na rynku modeli lekkich samochodów użytkowych, takich jak:

  • CITROËN JUMPER
  • FIAT DUCATO/TALENTO
  • FORD TRANSIT
  • IVECO DAILY
  • MERCEDES VITO/SPRINTER
  • NISSAN NV 300/400
  • PEUGEOT EXPERT
  • RENAULT MASTER/TRAFFIC
  • VW CRAFTER/TRANSPORTER
Artykuł sponsorowany Brembo

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!