Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

BREMBO

Dwie nowe tarcze w ofercie Brembo – Lightweight i Dual Cast

Brembo zapowiada uzupełnienie oferty dwuczęściowych tarcz Dual Cast i Lightweight dla rynku części zamiennych. Produkty te dołączają do aktualnej oferty tarcz pływających, kompozytowych i współodlewnych, poszerzając asortyment dwuczęściowych tarcz do samochodów klasy premium.

Wyniki finansowe Brembo za 3. kw. 2021

Przychody za pierwsze dziewięć miesięcy 2021 r. w wysokości 2.041,8 mln euro, wzrost o 30,9% (+32,6% według kursu wymiany „like-for-like”); +3,6% w porównaniu z tym samym okresem 2019 r.

Brembo pokazało układ hamulcowy zintegrowany z AI

Brembo przedstawiło Sensify, inteligentny układ hamulcowy, w którym oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji zintegrowano z elementami hamulcowymi produkowanymi przez firmę.

Brembo oficjalnym partnerem układów hamulcowych w Gran Tourismo 7 na konsole Play Station

Brembo realizuje strategię dostawcy rozwiązań, poprzez udostępnienie w grze wideo swoich układów hamulcowych i udoskonalenie realizmu jazdy w Gran Turismo™ 7.

Brembo prezentuje nowy układ hamulcowy na mistrzostwa świata Superbike’ów w 2021 roku

Trzydzieste czwarte mistrzostwa z rzędu, w których ponad 750 rund wygrały motocykle wyposażone w układy hamulcowe Brembo.

Regenerowane zaciski hamulcowe: przyjazne dla środowiska i przystępne cenowo rozwiązanie dla rynku wtórnego

Jako dostawca układów hamulcowych dla producentów samochodów najwyższej klasy, Brembo słynnie z sukcesów w sportach motorowych i ze swoich ekologicznych rozwiązań. Firma oferuje również na rynek wtórny produkty dla prawie wszystkich typów pojazdów, a szeroki asortyment części zamiennych obejmuje m.in. regenerowane zaciski. To przyjazne dla środowiska i przystępne cenowo rozwiązanie polega na recyklingu korpusów zacisków […]

Nowy projekt klocków hamulcowych BREMBO XTRA

Gama produktów Brembo Xtra zyskuje wyjątkową jakość i nowoczesny wygląd.

Układy hamulcowe Brembo: pierwsi pod względem osiągów, pierwsi w rankingach

Czytelnicy niemieckich czasopism o tematyce samochodowej i motocyklowej zagłosowali w celu wybrania najlepszych produktów w całej branży motoryzacyjnej.

Kolejny kamień milowy dla Brembo

Brembo ustanowiło swój kolejny historyczny kamień milowy podczas Grand Prix Rosji 2021: osiemset wyścigów Formuły 1 z co najmniej jednym bolidem wyposażonym w jeden lub więcej elementów hamulcowych Brembo.

Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo

Brembo zmienia projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra przeznaczonych na rynek aftermarket. Seria produktów została stworzona do tarcz nawiercanych i nacinanych dla entuzjastów sportowej jazdy.

Brembo jest producentem układów hamulcowych do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i motocykli. Jest to najbardziej rozpoznawalna marka hamulcowa na świecie. Firma Brembo została założona w 1961 r. we włoskim Bergamo, gdzie posiada swoją siedzibę do dzisiaj. Początkowo zajmowała się produkcją tarcz hamulcowych, z czasem portfolio produktowe zostało uzupełnione o klocki hamulcowe, bębny hamulcowe, zaciski, przewody i płyny hamulcowe. Brembo zaopatruje wielu producentów samochodów i motocykli w układy hamulcowe na pierwszy montaż. Posiada także rozbudowaną ofertę na wtórnym rynku części. Firma zdobyła duże doświadczenie w sportach motorowych, współpracuje m.in. z zespołami Formuły 1, MotoGP czy wyścigów terenowych. Więcej informacji na temat marki Brembo i jej produktów znajdziesz w powyższych artykułach.