Nowa sekcja – Montaż: Samochód – dostępna na stronie Bremboparts

10 lipca 2023, 10:53

Na stronie internetowej Bremboparts wprowadzono nową sekcję „Montaż: Samochód”. Można na niej znaleźć wskazówki i instrukcje krok po kroku dotyczące wymiany produktów Brembo. Nowa zakładka na stronie zawiera również informacje na temat konserwacji produktów hamulcowych z gamy Brembo.

Brembo

Wraz z ewolucją rynku w ostatnich latach, w sektorze aftermarket pojawiła się szeroka gama produktów hamulcowych, których zasady konserwacji nie zostały dokładnie opisane. Jako dostawca rozwiązań zorientowanych na usługi, Brembo kładzie duży nacisk na spełnianie potrzeb klientów. W tym celu firma utworzyła na swojej stronie nową zakładkę, zawierającą istotne informacje dotyczące produktów, w tym ich bezpiecznego montażu i konserwacji.

Do nowej zakładki można dotrzeć bezpośrednio za pomocą kodu QR znajdującego się na opakowaniu lub klikając na wsparcia techniczne na stronie Bremboparts: Montaż: Samochód (bremboparts.com). Ponadto, przy opisie każdego produktu znajduje się link do „instrukcji montażu”, który przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony, gdzie intuicyjny interfejs ułatwia montaż i demontaż części zamiennych.

Sekcja „Montaż: Samochód” jest już dostępna w wersjach angielskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Wkrótce zostanie ona przetłumaczona również na inne języki w regionie, aby umożliwić szybkie i łatwe przeglądanie strony.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!