Odliczanie do TIPTOPOL TOUR 2015 rozpoczęte

, 10 sierpnia 2015, 16:21

Już wkrótce ruszy projekt TIPTOPOL TOUR 2015 – impreza szkoleniowa firmy TIP-TOPOL.

Pierwsze spotkania organizator zaplanował na 4 i 5 września br. w EXPO Arenie w Ostródzie. Kolejne terminy oraz miejsca spotkań to:

  • 11-12.09 – Hala EXPO Silesia w Sosnowcu,
  • 23-24.09 – Hala EXPO XXI w Warszawie,
  • 02-03.10 – Hala Sportowo – Widowiskowa Regionalnego Centrum Sportowego Lubin.

 

Zwieńczenie spotkań odbędzie się terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, 9 i 10 października br. Odbędzie się tam finał konkursu przekładkowego, w którym łączna pula nagród to ponad 50 000 zł.

Organizacja tegorocznego TIPTOPOL TOUR została oparta o życzenia klientów firmy TIP-TOPOL, którzy wpisali je w ankiety po edycji z 2013 roku. Wynikało z nich, że goście chcieliby prezentacji większej ilości maszyn i urządzeń. Dystrybutor przystał na te warunki i zapewnił większą powierzchnię wystawową i zadbał o większą ekspozycję.

Wynikiem są:

  • 2 duże ciężarówki, transportujące ponad 50 różnych maszyn i urządzeń,
  • 20 stref tematycznych uzbrojonych w profesjonalny sprzęt
  • każdorazowo ponad 1500 m2 powierzchni targowej.

 

Przygotowano też dodatkowe atrakcje, m.in. sprawdzenie swych możliwości na profesjonalnym symulatorze F1. Nowością są również stoiska partnerów firmy: PLATINUM ORLEN OIL, KARCHER, MOTIP, MAGNETI MARELLI.

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym TIPTOPOL TOUR proszone są o kontakt z przedstawicielami handlowymi firmy TIP-TOPOL lub wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej dystrybutora.

 

Nasz portal objął tegoroczny TIPTOPOL TOUR patronatem medialnym.
 

Dowiedz się więcej

Wielki powrót TIP-TOPOL Tour – wywiad z Barbarą Świetlik-Wieczorek
Wielki powrót TIP-TOPOL Tour – wywiad z Barbarą Świetlik-Wieczorek

Jesienią bieżącego roku, po dwóch latach nieobecności powróci TIP-TOPOL Tour – impreza szkoleniowa organizowana przez firmę TIP-TOPOL. Wydarzenie wraca w nowej formule, a w programie nie brakuje niespodzianek. O szczegóły zapytaliśmy Barbarę Świetlik-Wieczorek, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu TIP-TOPOL. TIP-TOPOL Tour po raz pierwszy odbył się w 2010 r. Była to wówczas niewielka impreza szkoleniowa […]

Tip-Topol powiększa ofertę zaworów do czujników TPMS
Tip-Topol powiększa ofertę zaworów do czujników TPMS

Gama oferowanych przez firmę Tip-Topol zaworów do czujników TPMS została ponownie powiększona. Wśród nowych pozycji znaleźć można: gumowe zawory do nowego systemu firmy Schrader, aluminiowe zawory  do systemu Schrader Gamma, aluminiowe zawory do systemu TRW stosowanego w samochodach marki Hyundai i  Kia i inne. Więcej informacji pod nr telefonu: 0048/608 813 824 lub mailem: dominik.szymanski@tiptopol.pl, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!