Kärcher prezentuje nowy model portalowej myjni samochodowej

25 maja 2023, 14:35

Portalowe myjnie samochodowe swoją popularność zawdzięczają łatwości mycia samochodu, braku konieczności ciągłej obsługi oraz niskie koszty utrzymania. Nowa myjnia, którą zaprezentowała marka Kärcher wyróżnia się dodatkowo kompaktowymi rozmiarami i wymaga mniejszej hali.

Myjnia portalowa Karcher

Kompaktowa myjnia portalowa Kärcher CW 1 Klean!Fit

Portalowa myjnia samochodowa CW 1 Klean!Fit to nowy model w podstawowej gamie Kärcher, który wzbogaca aktualną ofertę myjni samochodowych. Kompaktowy design sprawia, że system może być wykorzystywany w małych myjniach, a ograniczone przestrzenie zostaną optymalnie zagospodarowane. Solidny system mycia „Wyprodukowano w Niemczech” jest ekonomiczny i nadaje się do myjni serwisowych w salonach samochodowych oraz warsztatach lub do użytku w wypożyczalniach samochodów, a także na stacjach paliw. Właściciele/operatorzy zyskują dzięki niezawodnym efektom mycia przy niewielkich nakładach na konserwację, a także niskich kosztach inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych.

Jaki rozmiar hali jest potrzebny na myjnię portalową Kärcher CW 1 Klean!Fit

W przypadku instalacji w istniejących myjniach można dobrze wykorzystać dostępną powierzchnię. Krótsza odległość między osiami szczotek i niewielka głębokość sprawiają, że system pasuje również do mniejszych hal, od długości około 8,40 m, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczającej długości mycia. To ułatwia mycie dłuższych pojazdów, jak również takich o różnych konturach. Szerokość przejazdu na wysokości lusterek CW 1 Klean!Fit wynosi 2,50 metra, co umożliwia bezpieczne zaparkowanie pojazdu. Nowa, portalowa myjnia samochodowa jest dostępna w czterech różnych wysokościach do 2,90 metra.

Wyposażenie nowej myjni portalowej Kärcher

Wyposażenie obejmuje szczotki do mycia kół, szczotki boczne i dachowe, a także kilka programów mycia wraz ze środkami czyszczącymi z linii Kärcher Classic – od szamponu do mycia, przez środki przyspieszające suszenie i aktywną pianę, aż po wosk, a także pastę. Oddzielny łuk podający pianę oraz dodatkowa pompa dozująca zapobiegają mieszaniu się środków czyszczących.

Zaletą urządzenia jest połączenie pompy wysokociśnieniowej o ciśnieniu 16 barów do mycia przy pomocy wysokiego i niskiego ciśnienia. To oznacza, ze nie jest potrzebna dodatkowa pompa zasilająca do zwilżania szczotek.

MyjniaCW 1 Klean!Fit posiada wszystkie niezbędne funkcje i jednocześnie zapewnia znakomite efekty mycia oraz suszenia pojazdów. Program szybkiego mycia sprawia, że system idealnie nadaje się również do myjni serwisowych, stanowiąc tym samym opłacalny dodatkowy dochód dla właścicieli/operatorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!