Czysta moc dla Twojego warsztatu, czyli wiosenna oferta Kärcher

27 kwietnia 2022, 23:51

Kwestia utrzymania czystości to w każdym warsztacie samochodowym ważny priorytet. Specyfika pracy sprawia, że mamy tu do czynienia z wieloma trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, takimi jak olej silnikowy, smary, i inne tłuste zabrudzenia. Dodatkowo spotykamy też konwencjonalne zabrudzenia, które wymagają odkurzania. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który sprawi, że nasz warsztat będzie zawsze czysty. A to z pewnością zostanie docenione przez klientów oraz podniesie komfort i bezpieczeństwo pracy. Tej wiosny w ramach promocji „Czysta moc” od kwietnia do końca czerwca Kärcher oferuje swoje niezawodne urządzenia czyszczące w atrakcyjnych zestawach wraz z akcesoriami. Sprawdź co mamy dla Ciebie! Weźmy te ofertę „na warsztat” i przekonajmy się jak bardzo sprzęty marki Kärcher mogą Ci pomóc!

Moc ciśnienia wody!

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher wyposażone są w pistolety EASY!Force w których spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu. Ta, z pozoru niewielka zmiana, wpłynęła na zwiększenie wygody w operowaniu pistoletem ciśnieniowym. Do tej pory spust należało naciskać palcami, co szybko powodowało zmęczenie. Jednak teraz posłużymy się w tym celu nasadą dłoni. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, w którym wykorzystuje się siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu. Tym samym siła potrzebna do kontrolowania lancy zostaje przeniesiona ze słabszych i łatwo męczących się mięśni dłoni na znacznie silniejsze i bardziej wytrzymałe wyższe partie mięśniowe ramion. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

Proponujemy kilka naszych urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody HD. Warsztatom warto polecić szczególnie jedno z nich: HD 5/15 C. dlaczego właśnie ono na pewno wpadnie w oko wszystkim profesjonalistom z branży motoryzacyjnej? Przekonajmy się!

W linii HD kompakt, której przedstawicielem jest HD 5/15 C, główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz wagi urządzenia. Jest ono ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę bardzo mobilne, może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach. Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie potrafi  pracować w pozycji zarówno pionowej jak i poziomej. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Naprawdę ten model jest jak to mówią „nie do zdarcia”. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy i dysza trójstopniowa manualna. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Tak, nie wkradł się błąd. Praca urządzeniem nie jest w ogóle męcząca. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

W ofercie „Czysta moc” dostępne w zestawie z dyszą rotacyjną do uporczywych zabrudzeń oraz uniwersalnym środkiem czyszczącym RM 55 ASF.

Pogromcy brudu

Urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzą się w branży motoryzacyjnej są również odkurzacze uniwersalne. Zbierają zarówno wodę,  która jest wszechobecna podczas napraw samochodów, jak i zabrudzenia suche, w tym różnego rodzaju pyły. W ofercie znajduje się objęty promocją prawdziwy pogromca brudu: NT 40/1 Tact Te L to naprawdę mocny zawodnik. System TACT sprawia, że nawet zasysanie dużej ilości pyłu nie powoduje spadku siły ssącej. Polega to na tym, że w stałych interwałach czasowych filtr jest przedmuchiwany przez silny strumień powietrza zwrotnego, tym samym jest oczyszczany i urządzenie nie traci mocy i nie zatyka się. Płaski filtr falisty umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki temu wymiana następuje bez kontaktu z zabrudzeniami a filtr jest chroniony przed uszkodzeniem podczas ciężkiej pracy.

W ofercie „Czysta moc” model ten dostępny wraz z wężem odprowadzającym  ładunki elektrostatyczne

Odkurzacze uniwersalne nie tylko poradzą sobie z czystością w warsztacie, ale również idealnie nadają się do czyszczenia pojazdów, dzięki dostępności licznych akcesoriów możemy z powodzeniem odkurzać tapicerki i fotele samochodowe.

 

Spraw z nami, że Twój warsztat zalśni na wiosnę a klienci nie będą mogli wyjść z podziwu jak pięknie i czysto może być w miejscu takim jak warsztat samochodowy!

Po więcej informacji zapraszamy: https://www.kaercher.com/pl/promocje/czysta-moc.html

Artykuł sponsorowany Kärcher

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!