Inter Cars: To ostatni dzwonek – zamów kasę fiskalną

, 28 stycznia 2015, 12:31

Inter Cars przypomina, że ze względu na ograniczoną ilość poszczególnych modeli kas fiskalnych, a jednocześnie duże zapotrzebowanie rynku, klienci nie powinni zwlekać ze złożeniem zamówienia na sprzęt. Zamówienie kasy do 31 stycznia zagwarantuje fiskalizację urządzenia w wymaganym prawem terminie, czyli do końca lutego 2015 r.

Od marca 2015 roku każdy warsztat, bez względu na osiągany obrót, będzie musiał posiadać kasę fiskalną. Nie wywiązanie się z tego obowiązku wiążę się z poważnymi konsekwencjami.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, najpóźniej od 1 marca 2015r. we wszystkich warsztatach naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, wymiany opon lub kół oraz w stacjach badań i przeglądów technicznych pojazdów, bez względu na osiągany obrót na rzecz klienta indywidualnego, mają pojawić się kasy fiskalne.

W związku z powyższym obowiązkiem, nakładającym na wielu partnerów konieczność zakupu kasy fiskalnej, Inter Cars SA podjął się analizy rynku i ocenie dostępnych w Polsce kas fiskalnych. Ostatecznie firma nawiązała współpracę z największym polskim producentem urządzeń występujących pod marką Novitus, który oferuje specjalne warunki zakupu i serwisu kas fiskalnych dla klientów Inter Cars.

Ceny dla klientów Inter Cars SA:

  • Kasa Nano E moto – 1160 zł netto 
  • Kasa Mała Plus – 890 zł netto
  • Kasa Mała Plus E – 1125 zł netto  
  • Drukarka Deon E moto – 2060 zł netto

 

Każdy klient który dokona zakupu kasy fiskalnej, ma możliwość skorzystania z ulgi podatkowej w wysokości 700 zł.

Inter Cars zachęca swoich klientów do złożenia zamówienia kasy firmy COMP SA będącej właścicielem Marki Novitus. Szczególnej uwadze poleca kasę, która powstała specjalnie z myślą o warsztatach samochodowych, oponiarskich oraz stacjach diagnostycznych – Nano E moto. Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie z kopią elektroniczną, dostosowane do specyfiki pracy osób świadczących usługi naprawy pojazdów, opon oraz w stacjach diagnostycznych. Szczegóły na: http://intercars.kasawwarsztacie.pl/

W zakres usługi wchodzi:

  • pomoc w zagadnieniach związanych z użytkowaniem kasy fiskalnej,
  • pomoc w uzyskaniu zwrotu z Urzędu Skarbowego 90% kosztów zakupu,
  • szkolenie z obsługi urządzenia,
  • instalacja, programowanie oraz fiskalizację urządzenia,
  • 2 lata gwarancji na kasę Nano E moto.

 

Po złożeniu zamówienia w ciągu 7 dni z klientem skontaktuje się autoryzowany przedstawiciel firmy Novitus, w celu uzgodnienia dogodnego sposobu i terminu realizacji zamówienia.

Dowiedz się więcej

Kasy fiskalne obowiązkowe w każdym warsztacie samochodowym od stycznia 2015 r.
Kasy fiskalne obowiązkowe w każdym warsztacie samochodowym od stycznia 2015 r.

Ministerstwo Finansów wdroży nowy projekt rozporządzenia w sprawie zwolnień z obowiązku ewidencji na kasach rejestrujących. Wśród zmian znajdzie się zniesienie ulgi dla warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych oraz stacji kontroli pojazdów. Dotychczas warsztat samochodowy miał obowiązek zainstalowania kasy fiskalnej dopiero wówczas, gdy wartość jego sprzedaży na rzecz osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przekroczy kwotę 20 000 zł. […]

Inter Cars SA: Ostatnie chwile na zakup kasy fiskalnej
Inter Cars SA: Ostatnie chwile na zakup kasy fiskalnej

Od marca 2015 roku każdy warsztat, bez względu na osiągany obrót, będzie musiał posiadać kasę fiskalną. Specjalna oferta przygotowana dla klientów Inter Cars SA spotyka się z dużym zainteresowaniem. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, najpóźniej od 1 marca […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!