Konkurs Nissens

, 28 listopada 2012, 15:10

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie firmy Nissens. Trzech szczęśliwców stanie się posiadaczami iPodów oraz gadżetów.

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów nagród, składających się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, podkładka pod mysz z USB), należy jak najdokładniej odpowiedzieć na poniższe pytania.

Pytania konkursowe

1. Do jakiego samochodu elektrycznego Nissens dostarcza chłodnice na pierwszy montaż?
2. Wymień głowne typy konstrukcyjne nagrzewnic oferowanych przez Nissens.
3. W ramach ostatnich nowości Nissens, podaj nr referencji chłodnicy cieczy Nissens, do Hyundai i40 (2011-), z silnikiem 1.7 CRDI (D4FD), wersja z klimatyzacją i automatyczną skrzynią biegów (katalog on-line: www.nissens.com.pl/katalog).

Poprawne odpowiedzi prosimy nadsyłać do 3 grudnia 2012 r. włącznie na adres malgorzata.werkowska@motofocus.pl. Autorzy najlepszych odpowiedzi otrzymają zestawy nagród.

Życzymy powodzenia!
 

Dowiedz się więcej

Listopadowe nowości w ofercie Nissens
Listopadowe nowości w ofercie Nissens

Oferta firmy Nissens powiększyła się o kolejne produkty. Są to chłodnice, nagrzewnice oraz intercoolery do samochodów znanych marek. Nowe chłodnice do samochodów japońskich od Nissens Oferta Nissens powiększyła się o chłodnice przeznaczone do samochodów: Nissan Micra K13 (od rocznika 10-) Suzuki Alto (09-), Toyota Avensis (03-) w wersji silnikowej 2.0 D4D, Toyota Urban Cruiser (09-), […]

Chłodnice Nissens w sportowym aucie elektrycznym
Chłodnice Nissens w sportowym aucie elektrycznym

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie firma Nissens zaprezentowała nie tylko nowości produktowe z zakresu chłodzenia silnika i klimatyzacji samochodowej, ale także ciekawostkę – chłodnice cieczy do sportowego samochodu elektrycznego delta E4-Coupe, produkowanego przez angielską firmę Delta Motorsport. Auto zaprojektowane zostało przy założeniu minimalizacji wagi, optymalizacji oporów aerodynamicznych oraz maksymalizacji osiągów i minimalizacji zużycia energii. Pojazd napędzany […]

Wyniki konkursu Nissens
Wyniki konkursu Nissens

Znamy już nazwiska osób, które wygrały zestawy nagród przygotowane przez firmę Nissens. Najdokładniejszych odpowiedzi na pytania dotyczące chłodnic Nissens udzieliło dwóch panów oraz jedna pani. Zwycięzcy w konkursie Nissens: Marta Stasiaczek Janusz Brzeziński Arkadiusz Pągowski   Otrzymają zestawy nagród, składające się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 grudnia 2012, 9:51 0 0

no i jak z tym konkursem ?
przepadl ?

Odpowiedz