Zyskaj nowych klientów, jeżdżących automatami – sprawdź łatwe w obsłudze urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w skrzyni automatycznej

25 października 2023, 23:59

Inter Cars wprowadza do swojej oferty kolejną nowość – automatyczne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów, EVERT ATF PRO. Jest to nowość na polskim rynku. Urządzenie zaprojektowane zostało przez markę EVERT, cenionego producenta sprzętu, która wyposaża warsztaty samochodowe w Polsce i Europie.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów to niewątpliwie okazja biznesowa dla nowoczesnego warsztatu. Jeżeli chcesz wymienić 100% oleju w przekładni, zrobisz to tylko przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Niewątpliwie jest to zarówno argument handlowy dla warsztatu, jak i realnie najlepsze rozwiązanie dla użytkownika pojazdu. Niezbędne dla realizacji urządzenia dla takich usług wyposażenie dostępne jest w ofercie Inter Cars.

Urządzenie EVERT ATF PRO jest w pełni automatyczne i łatwe w obsłudze, dlatego spełni oczekiwania również warsztatów wchodzących w biznes obsługi skrzyń automatycznych. ATF PRO posiada układ automatycznej regulacji przepływu oleju podczas dynamicznej wymiany, dzięki czemu niezbędne czynności zostały znacząco ograniczone. Po rozpoczęciu procesu urządzenie automatycznie zmienia wydatek oleju, dostosowując się do warunków pracy skrzyni biegów pojazdu w taki sposób, aby wymiana oleju przebiegała szybko i efektywnie, bez względu na różnicę ciśnień czy temperatur. Dodatkowo urządzenie kontroluje, czy ilość nowego oleju oraz ilość miejsca w zbiorniku na stary olej jest wystarczająca do przeprowadzenia procesu wymiany. Urządzenie zostało również wyposażone w drukarkę do drukowania raportów z obsługi klientów.

– Z roku na rok rośnie sprzedaż nowych samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Z reguły, po pewnym przebiegu, zaleca się w nich wymianę oleju przekładniowego ATF. Zauważamy coraz większe zainteresowanie ze strony naszych klientów usługami tego typu oraz stale zwiększającą się liczbę zapytań o urządzenia do dynamicznej wymiany ATF. Dlatego pojawienie się ATF PRO w naszej ofercie to zdecydowana odpowiedź na potrzeby rynku – mówi Adam Możdżonek, Product Manager w dziale Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

Warto podkreślić, że rynek serwisów zajmujących się obsługą tego rodzaju przekładni, w zakresie dynamicznej wymiany oleju, jest wciąż mały. Oznacza to, że warsztaty mają jeszcze czas na wyspecjalizowanie się i zbudowanie ogromnej przewagi konkurencyjnej.

Aby wraz z urządzeniem dostarczyć do warsztatu maksymalne wsparcie techniczne, Inter Cars proponuje swoim klientom pakiet atrakcyjnych dodatkowych korzyści.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziesz u przedstawicieli handlowych i doradców Inter Cars

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!