Moduł suchego sprzęgła podwójnego 2CT dla skrzyń DSG/S-TRONIC – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

7 grudnia 2023, 9:13

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników przez firmę Schaeffler. Szkolenie będzie dotyczyć modułu suchego sprzęgła podwójnego 2CT, a poprowadzi je Marek Matejkowski specjalista techniczny Schaeffler.

Szkolenie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 11.00. Będzie można je obejrzeć na naszym kanale YouTube. W czasie szkolenia możliwe będzie zadawanie pytań poprzez chat – eksperci Schaeffler będą udzielali na nie odpowiedzi tekstowych na żywo.

Temat szkolenia to: Moduł suchego sprzęgła podwójnego 2CT dla skrzyń DSG/S-TRONIC

Po zarejestrowaniu się na szkolenie TUTAJ można będzie otrzymać certyfikat uczestnictwa REPXPERT po wypełnieniu krótkiego testu wiedzowego.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z budową sprzęgieł 2CT do skrzyń typu DSG, a także omówienie zasady funkcjonowania i sterowania zespołem 2CT-DSG. Podczas szkolenia zaprezentowana zostanie także oferta narzędzi i zestawów naprawczych. Ekspert zademonstruje również wymianę modułu sprzęgła w skrzyni DQ-200.

Agenda szkolenia:

  • Technologia sprzęgieł podwójnych – równoległych LuK 2CT
  • Przepływ momentu obrotowego w skrzyniach typu DSG
  • Sterowanie modułem sprzęgła 2CT, mechatronika
  • Zestawy naprawcze, narzędzia specjalne, uwagi montażowe
  • Praktyczny pokaz wymiany modułu sprzęgła 2C

Szkolenie można będzie obejrzeć na naszym kanale YouTube. Więcej szkoleń z serii REPXPERT można znaleźć na stronie https://szkolenia.repxpert.pl/s01//kursy/grupy/ oraz  portalu dla mechaników https://www.repxpert.pl/pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!