I Targi Pojazdów 4×4 Off Road Show Poland 2012

, 14 listopada 2012, 16:01

W warszawskim Centrum MT Polska odbędą się pierwsze Targi Pojazdow 4×4 OffRoad Show Poland 2012. Program imprezy zakłada wiele atrakcji dla miłośników jazdy po bezdrożach.

Targi 4×4 w Warszawie

Targi 4x4 2012 WarszawaW sobotę i niedzielę (17-18 listopada) na miłośników jazdy w terenie czekać będą najnowsze samochody z napędem na cztery koła, nieznane marki i rzadkie modele aut z segmentu 4×4, a także terenowe oldtimery, quady i motocykle.

Zaprezentowane zostaną m.in. auta Mercedes-Benz nowej klasy G i GLK, unikatowy w skali całego kraju egzemplarz Mitsubishi Pajero Sport oraz pojazdy znanych polskich rajdowców – Grzegorza Barana i Klaudii Podkalickiej, których również będzie można spotkać na targach.

Podczas pierwszej edycji OffRoad Show Poland w Centrum MT Polska swoje produkty i usługi zaprezentują m.in. producenci samochodów z napędem na cztery koła, firmy oponiarskie, producenci części i akcesoriów oraz warsztaty i sklepy specjalistyczne. Nie zabraknie też firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe, a także klubów miłośników terenówek. Co więcej w sąsiadującej hali zorganizowane zostaną Targi Rodzinne. Fani motoryzacji, którzy przyjdą do MT Polska z rodzinami będą mogli zapoznać się też z najnowszą ofertą produktów i usług dla najmłodszych.

Na targach zaprezentowany zostanie ciężarowy MAN TG 4×4, którym znany polski kierowca i pilot rajdowy, Grzegorz Baran, wystartuje w tegorocznym Rajdzie Dakar oraz terenowy Mitsubishi Pajero należący do najszybszej kobiety w Kia Picanto Cup i 46. Rajdzie Barbórki – Klaudii Podkalickiej. Po raz pierwszy na targach w Polsce wystawi się największy w Europie rajd terenowy Drezno-Wrocław. Tutaj będzie można zasięgnąć informacji na temat imprezy, która organizowana jest cyklicznie od ponad 17 lat, obejrzeć filmy i zdjęcia z wydarzenia, a także zobaczyć auta uczestników rajdu.

Dzięki Mobilnemu Torowi Off-Road, który przygotuje firma Autotraper odbędzie się terenowe show. Podczas targów różne samochody będą wspinać się po tej stalowej konstrukcji. Kąt nachylenia podjazdu na torze wynosi 41 stopni, co odpowiada skali ok. 80% nachylenia w warunkach drogowych. Ponadto dla miłośników jazdy terenowej zdalnie sterowanymi autami utworzony zostanie offroadowy minitor.

Targi Off Road Show Poland można zwiedzać w sobotę, 17 listopada, w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w niedzielę, 18 listopada, od 10.00 do 17.00. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

 

Dowiedz się więcej

Raporty niezawodności samochodów a rzeczywistość – pytanie do mechaników
Raporty niezawodności samochodów a rzeczywistość – pytanie do mechaników

Każdego roku media motoryzacyjne komentują najnowsze raporty awaryjności poszczególnych modeli samochodów, sporządzane przez niezależne organizacje. Czy statystyki te są zgodne z obserwacjami, czynionymi przez pracowników serwisów, bezpośrednio zajmujących się usterkami pojazdów? Które auta psują się najczęściej według mechaników? Potencjalna awaryjność pojazdów to często najważniejsze kryterium zakupu dla klienta. W mediach rzadko zwraca się jednak uwagę […]

Nagrody Fleet Leader podczas Fleet Market 2012
Nagrody Fleet Leader podczas Fleet Market 2012

W warszawskim Centrum EXPO XXI spotkali się przedstawiciele branży flotowej. Częścią IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej – Fleet Market 2012 było wręczenie jedenastu nagród Fleet Leader 2012. Fleet Market 2012 27 listopada 2012 r. niemal cała branża flotowa spotkała się na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej. Przybyło około 3000 osób, powiązanych z branżą flotową i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!