Premiera ProfiAuto Show Cars

, 14 czerwca 2012, 10:04

Na polskie drogi wyjechały trzy nowe auta demonstracyjne sieci ProfiAuto.pl: Ford Mustang – w nowej oprawie, Mitsubishi Lancer Evolution IX i Lotus Elise S1.

Premierowy pokaz nowych "Show Cars" miał miejsce podczas targów ProfiAuto Show 2012 w katowickim Spodku. – Wybraliśmy te trzy modele, żeby mieć „reprezentantów” z każdego kontynentu: USA, Japonii i Europy. Każde z tych aut ma inny charakter, ale też każde rzuca się w oczy i robi wrażenie na drodze – mówi Łukasz Kopiec z ProfiAuto.pl.

Auta zostały ozdobione logotypami firm, w Lotusie dodatkowo fotele i elementy deski rozdzielczej obszyte są skórą Alcantara, w Mitsubishi podniesiono moc do 340 koni, a Mustang został wyposażony w nowe felgi MSW i sprężyny obniżające marki Eibach.

      

      

      

Specjalnie przygotowane samochody będą ozdobą i atrakcją organizowanych przez ProfiAuto eventów.

Oficjalnymi partnerami ProfiAuto Show Cars są firmy: Brembo, NTN SNR, Monroe, Ate, Premium Serwis oraz ProfiAuto Energy Drink.

 

Dowiedz się więcej

ProfiAuto Show 2012 – relacja
ProfiAuto Show 2012 – relacja

W ostatni weekend maja odbyła się 9 edycja międzynarodowych targów ProfiAuto Show 2012. Tradycyjnie impreza przyciągnęła tłumy – jak zapewnia organizator, padł kolejny rekord frekwencji, przez dwa dni Spodek odwiedziło w tym czasie kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Formuła targów ProfiAuto Show z roku na rok się rozwija i ewoluuje. Obecnie jest to impreza nie tylko dla […]

ProfiAuto Show 2012 – największe targi motoryzacyjne w Spodku
ProfiAuto Show 2012 – największe targi motoryzacyjne w Spodku

Na arenie katowickiego Spodka 26 i 27 maja odbędzie się już 9. edycja ProfiAuto Show 2012. Targi są ucztą dla fanów motoryzacji, amatorów i pasjonatów pięknych samochodów. W tegorocznych targach ProfiAuto Show weźmie udział ponad 100 czołowych producentów i największych dostawców części samochodowych oraz producentów wyposażenia warsztatów samochodowych z kraju i zagranicy. Liderzy zaprezentują najnowsze […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 czerwca 2012, 17:44 0 0

na żywo prezentowały się jeszcze lepiej - widziałem w spodku. szał.

Odpowiedz

Anonim, 15 czerwca 2012, 9:43 0 0

szał ciał...

Odpowiedz