Zamawianie części w Katalogu Online

, 18 marca 2020, 13:14

W związku z sytuacją panującą z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Inter Cars informuje, że nie ogranicza sprzedaży, ani nie zamyka filii, zachęca jednak do ograniczenia  wizyt w oddziałach. Aby wspomóc i zabezpieczyć pod kątem towarowania, firma zachęca do zakupów poprzez Katalog Online.

Katalog Online to program służący do wyszukiwania i zamawiania części do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli za pomocą numeru VIN. Program umożliwia też szybką wycenę naprawy oraz określa jej koszty.

W programie jest możliwość zamawiania części online, dzięki temu bez wychodzenia z domu, bez narażania siebie i innych na dodatkowe niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, można prowadzić warsztat i obsługiwać klientów. Realizacja zamówienia ma być szybsza niż w tradycyjnej formie – poprzez wizytę w filii.

W programie są również takie funkcje jak:

  • możliwość tworzenia wyceny z częściami zakupionymi w Inter Cars, ustalenie wstępnego czasu naprawy oraz stworzenie kompleksowego przeglądu dla klientów;
  • wyszukiwarka części po numerze VIN – numer zeskanujesz z dowodu rejestracyjnego. System wyświetli drzewo grup towarowych przypisanych konkretnemu pojazdowi, będzie mógł dodać je do ulubionych, a Katalog sam zapisze je w historii wyszukiwania;
  • części można znaleźć także na podstawie marki samochodu i listy podzespołów lub skorzystać ze słownikowego szukania wg nazwy,
  • szukać części wykorzystując numery producentów lub używając indeksu Inter Cars, który w większości przypadków jest zgodny z oznaczeniami producentów. Program posiada filtry ułatwiające selekcję produktów wg statusu towarów (nowość, oferty specjalne itd.) czy poprzez selekcję grup towarowych;
  • jest możliwość szybkiego dostępu do wszystkich dokumentów oraz do niezrealizowanych zamówień, a faktury można eksportować jako plik .txt.
  • uregulować należności wobec Inter Cars można poprzez Przelewy 24 lub płacąc za zakupione części środkami zgromadzonymi w programie lojalnościowym Premia Cash.

W Katalogu Online zainstalowana została chmura obliczeniowa, umożliwiająca komfortową pracę bez konieczności codziennej i żmudnej aktualizacji danych. Oznacza to w pełni aktualną listę pojazdów, dostęp do nowości, a także aktualne ceny hurtowe i stany magazynowe.

Wyszukiwarka umożliwia dobór części i opon poprzez zestaw kryteriów. W przypadku opon może to być wysokość, średnica lub profil. Zawarty w programie moduł „Wycena” umożliwia z kolei tworzenie dla klientów kompleksowych wycen wraz z czasami napraw oraz częściami własnymi.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników, ogranicz osobiste wizyty w filiach i zamawiaj części online. Pamiętaj, w tym trudnym okresie zdrowie i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa są dla nas wszystkich najważniejsze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!