Nowa strona Brembo

, 14 października 2011, 10:10

W 50. rocznicę swojej działalności, Brembo udostępniło zmienioną stronę internetową, zawierającą nową strukturę i treści oraz odmienioną szatę graficzną.

W związku z okrągłą, 50 rocznicą swojej działalności, Firma Brembo zaprezentowała nową odsłonę strony internetowej www.Brembo.com.

Wzornictwo, design i wygoda zawsze były głównymi celami przyświecającymi działalności Brembo i właśnie te funkcjonalności odzwierciedlać ma odmieniona strona firmy. Nowe grafiki, wysoka jakość treści zawartych na stronie i intuicyjna nawigacja sprawią, że portal będzie jeszcze lepszym źródłem informacji dla odwiedzających. Brembo.com jest teraz bogatsze w aktualności, ciekawostki, nowinki techniczne, których poszukują miłośnicy motoryzacji na całym świecie.

Strona Brembo.com jest przede wszystkim poświęcona systemom hamulcowym i udostępnia informacje zarówno dla klientów biznesowych Grupy, jak i dla użytkowników końcowych. Strona podzielona jest na cztery sekcje – auto, moto, samochody pasażerskie oraz sporty motoryzacyjne.

Każda z tych sekcji zawiera dużą liczbę zdjęć, filmów i animacji dotyczących produktów Brembo oraz części zamiennych i rynku wtórnego. Dzięki temu, miłośnicy motoryzacji będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości ulepszania swojego pojazdu. Wiele miejsca jest także poświęcone statystykom, informacjom technicznym i historii zaangażowania Brembo w wyścigi Formuły 1, MotoGP, Superbike i Nascar. Ta zawartość strony spowodowana jest faktem, że Brembo jest czołowym dostawcom układów hamulcowych do najlepszych zespołów startujących w tych zawodach.

 

Dowiedz się więcej

Uroczystość Brembo w Dąbrowie Górniczej
Uroczystość Brembo w Dąbrowie Górniczej

W piątek, 14 października 2011 r., Brembo dokona oficjalnego otwarcia rozbudowanej fabryki w Dąbrowie Górniczej. Inwestycja zakładała wkład finansowy na poziomie 82 milionów euro i stworzenie 350 nowych miejsc pracy. W ceremonii otwarcia w przyszłym tygodniu udział weźmie Minister Rozwoju Gospodarczego Włoch Paolo Romani oraz przedstawiciel Ministerstwa Skarbu RP. Firma Brembo jest obecna w Polsce […]

Nowa strona internetowa Valvoline
Nowa strona internetowa Valvoline

W kwietniu 2011 roku firma Valvoline™ uruchomiła nową stronę internetową dla klientów oraz partnerów sprzedaży z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Nowa strona jest zaprojektowana tak, aby odwiedzający szybko znajdowali właściwy produkt Valvoline, potrzebne informacje o zastosowaniu lub dane techniczne. „Tworzenie silniejszych pozytywnych wrażeń klienta związanych z marką Valvoline poprzez stronę WWW było kluczowym motywem […]

Nowa zawartość, nowa strona Sogefi
Nowa zawartość, nowa strona Sogefi

Zupełnie nowa strona Grupy Sogefi jest już dostępna pod adresem www.sogefigroup.com. Oprócz zmienionej szaty graficznej, prezentuje więcej treści. Strona jest podzielona na pięć obszarów: elementy zawieszenia, systemy filtracji płynów, systemy powietrza i chłodzenia, sprężyny specjalne oraz produkty aftermarketowe. Każda z sekcji zawiera dodatkowe obrazy, materiały filmowe i animacje ukazujące gamę produktów Sogefi. Goście strony mogą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!