Motointegrator otwarty dla wszystkich warsztatów w Polsce

, 13 lipca 2017, 12:18

Motointegrator zaprasza do współpracy wszystkie serwisy samochodowe w Polsce. Rejestrując firmę na www.mi.eu, można bez opłat stworzyć stronę swojego warsztatu, przedstawić klientom ofertę i promować usługi w internecie.

Wyszukiwarka warsztatów Motointegrator działa jako samodzielna platforma usługowa. Na początku roku stronę wzbogacono o możliwość dodania opinii o wizycie w serwisie. Teraz klienci mogą ocenić warsztat, zostawić komentarz na temat wykonanej usługi i sprawdzić opinie innych kierowców. Kolejny etap rozwoju Motointegratora to otwarcie platformy na wszystkie warsztaty w Polsce – do strony może dołączyć już każdy warsztat samochodowy. Dostęp do platformy jest darmowy, wystarczy zarejestrować swój serwis na www.mi.eu lub skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym Inter Cars.

Na www.mi.eu, każdy serwis ma szansę zaprezentować się na dedykowanej stronie internetowej. Strona pozwala w prosty sposób komunikować ofertę stałą i promocyjną warsztatów. Każdy serwis sam decyduje, z jaką promocją chce dotrzeć do klienta lub może dołączyć do akcji przygotowanych przez Motointegrator. Obsługa strony jest prosta i intuicyjna. Warsztaty zarejestrowane na www.mi.eu, stają się partnerem marki Motointegrator. Dostają możliwość wykorzystania oznaczeń partnerskich w warsztacie oraz wsparcie marketingowe – materiały informacyjne i promocyjne dla swoich klientów.

Oferta Motointegratora odzwierciedla potrzeby, które często zgłaszają kierowcy poszukujący warsztatu lub rozwiązania problemu z samochodem. Klienci chcą szybko i sprawnie umówić wizytę w dobrym punkcie. Oczekują obiektywnych rekomendacji, wybierają serwisy polecane przez innych. Dzięki Motointegratorowi mogą w umówić wizytę w warsztacie przez internet, a sprawdzając publikowane opinie, zyskują pewność, że wybierają odpowiedni serwis samochodowy dla swojego auta. Opinie zadowolonych klientów to jednocześnie szansa dla warsztatów na zdobycie atrakcyjnych nagród w konkursie „Doceń swojego mechanika” (więcej informacji na www.mi.eu, w zakładce „Strefa warsztatu”).

Do końca roku dostęp do Motointegratora jest całkowicie darmowy. W tym czasie warsztaty mogą bez opłat wypróbować narzędzie i przekonać się, jak komunikować ofertę klientom przez internet. W przyszłym roku każdy serwis wybierze odpowiedni dla siebie pakiet korzyści – darmowy standard lub płatny premium. Obecności na stronie zawsze będzie darmowa, a opłaty za usługi dodatkowe niższe niż w konkurencyjnych wyszukiwarkach – według zapewnień dystrybutora.

Więcej informacji na temat oferty Motointegratora oraz formularz rejestracji warsztatu, udostępniono na www.mi.eu w zakładce „Strefa warsztatu”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Hahaaaa, 23 lipca 2017, 22:40 1 -6

Ooo widzę że się carsy zaczęły bać profi serwisów. Zrobione 1000 warsztatów w jeden rok dało wam po piętach. A to dopiero początek.

Odpowiedz