Master Mechanik oficjalnie rozpoczęty

Redakcja, 13 lipca 2017, 11:06

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zgłosiły swój warsztat w programie Master Mechanik. Od 10 lipca właściciele serwisów, którzy zarejestrowali się na stronie konkursu, mogą oficjalnie rozpocząć rejestrację mechaników w tym przedsięwzięciu. Do programu wciąż można zgłaszać kolejne warsztaty.

Master Mechanik to konkurs skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i pracujących dla nich mechaników. Jego głównym założeniem jest poszerzenie wiedzy pracowników, którzy dzięki pozyskanej wiedzy będą mogli podnosić poziom świadczonych przez serwis usług. Master Mechanik pomoże warsztatowi nie tylko zmniejszyć liczbę reklamacji, ale również rozszerzyć zakres usług, pozyskać nowych klientów i zbudować przewagę nad konkurencją.

Rejestracja mechaników w konkursie jest możliwa od 10 lipca. Aby wziąć w niej udział, wcześniej właściciel serwisu powinien za pomocą strony http://www.mastermechanik.pl/ zgłosić chęć udziału swojej placówki w zmaganiach Master Mechanik. Rejestracja warsztatów trwa do 29 sierpnia.

Rywalizacja konkursowa zakończy się 10 września. Zwieńczeniem całego programu będzie finał, który odbędzie się podczas 16. Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

Udział w konkursie dla klientów Inter Cars jest bezpłatny.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglotkz (14 lipca 2017, 15:25) ~ Wkońcu konkretne nagrody :)

0 0 Odpowiedź

Igltokz (15 lipca 2017, 9:56) ~ Tylko czemu ranking nie działa?

0 0 Odpowiedź