Evidis – nowe urządzenie do dezynfekcji od Behr Hella Service

, 14 października 2008, 0:00

Przy użyciu tego nowego urządzenia Evidis można szybko i bezpiecznie zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu oraz instalację wentylacyjną, usuwając bakterie i grzyby oraz nieprzyjemne zapachy.

Evidis waży 2 kg i jest odpowiedni do wszystkich pojazdów o napięciu stałym 12 V. Urządzenie podłącza się za pomocą wtyczki do gniazdka zapalniczki we wnętrzu pojazdu. Pierwszym krokiem przy wykonywaniu dezynfekcji jest wypełnienie urządzenia Evidis płynem dezynfekującym. Przy włączonym silniku, zamkniętych drzwiach i uruchomionej klimatyzacji w trybie powietrza obiegowego, Evidis rozpyla płyn dezynfekujący.

Mgła jest przenoszona do powierzchni parownika i poprzez kanały powietrza rozchodzi się w kabinie pojazdu. Po zakończeniu dezynfekcji Evidis zostaje automatycznie wyłączony.

Behr Hella Service oferuje pakiet startowy, który oprócz urządzenia Evidis zawiera 24 butelki ze środkiem dezynfekcyjnym, 48 sztuk pałeczek zapachowych do umieszczenia w dyszach wylotowych powietrza oraz 24 sztuki zawieszek na lusterko, zawierających informacje dla klienta o przeprowadzonej usłudze.

Pakiet startowy można już zakupić w Mar-Art Behr Service. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!