Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

Nadwozie

Podkład epoksydowy: jakie ma właściwości i kiedy go stosować?

Naprawy blacharskie samochodu wiążą się najczęściej z koniecznością ponownego lakierowania elementów karoserii. W tym celu, przed bazowym kolorem, konieczne jest stosowanie odpowiednich podkładów. Jednym z nich — i prawdopodobnie najważniejszym — jest podkład epoksydowy. Co ma w składzie i kiedy warto go stosować?

Ten system może odmienić pracę warsztatu. Nie tylko łatwiejsze przyjmowanie i wydawanie samochodu.

Każda inwestycja w optymalizację pracy w warsztacie przekłada się na generalny wzrost zysków. W tym wypadku mówimy o drogiej inwestycji, która — jak obiecuje producent — może się zwrócić wyjątkowo szybko. Taki ma być system 360, który od podstaw wpływa na jakość pracy serwisu i sposób obsługi klientów.

Wymiana żarówki – elektryczny Volkswagen e-up

W niektórych samochodach elektrycznych Volkswagen e-up mogą występować problemy z żarówkami. Eksperci marki HELLA radzą, co robić w takich sytuacjach.

Nowe żarówki LED od Philips już dostępne na rynku

Firma Lumileds opracowała nowy model żarówek sygnalizacyjnych LED. Czym wyróżniają się najnowsze źródła światła od marki Philips?

Retrofity LED – legalne czy nie, vademecum wiedzy – MotoFocus TV

Retrofity LED, czyli zamienniki standardowych żarówek halogenowych w zewnętrznych reflektorach pojazdów to popularny segment rynku oświetlenia. Czy dziś retrofity można stosować legalnie? Dlaczego przepisy są tak skomplikowane? Jak wyglądała ewolucja retrofitów przez ostatnich 8 lat? 

Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Finały XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbyły się podczas niedawno minionych targów Poznań Motor Show. Tym razem uczestnicy rywalizowali w rekordowej liczbie 9 kategorii. Jakie zapadły rozstrzygnięcia?

Spryskiwacze reflektorów dołączyły do oferty SKV

Marka części samochodowych SKV wprowadza do swojej oferty spryskiwacze reflektorów.

W ofercie SKV znalazły się nerki do BMW

SKV wprowadza nerki do BMW, idealne dla Twojego samochodu rodem z Bawarii.

LSPRO – nowa gama retrofitów LED w ofercie producenta

Po dobrze przyjętej przez rynek serii retrofitów LED LSPRONG, firma M-TECH wprowadza zupełnie nową gamę produktów o nazwie LED set LSPRO, z serii SMART.  W pierwszej kolejności do oferty trafią LEDowe zamienniki tradycyjnych żarówek halogenowych typu H1, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4, HIR2 i H15.