Aktualizacja systemu diagnostycznego CDIF/3

, 3 stycznia 2017, 23:14

Najnowsza aktualizacja jest wynikiem dwumiesięcznej, pracy specjalistów, którzy dzięki uwagom klientów cały czas udoskonalają oprogramowanie CDIF/3. W związku z tym wprowadzono kilka zmian i udoskonaleń. Nadal trwają prace nad udoskonaleniem marki Opel. Do obsługi dodane zostały kolejne wersje sterowników, wraz z pełną listą fikcji. Sterowniki silnika w Astrze H uzupełnione zostały o brakujące adaptacje.

aktualizacja_styczen_luty_2017Bieżąca edycja to także spore zmiany w samochodach brytyjskich. Zainteresowanie diagnostyką tych pojazdów wzrasta, dlatego też chcąc sprostać oczekiwaniom klientów rozpoczęły się prace nad rozbudową bazy obsługiwanych modeli oraz funkcjonalności w nich zawartych. Prace rozpoczęły się niemal od podstaw – począwszy od odczytu usterek czy identyfikacji. Pojawiły się nowe modele z podstawową (na ten moment) funkcjonalnością: Jaguar F-Type (X152), Jaguar XE (X760), Jaguar F-Pace (X761), Land Rover Doscovery IV (L319), Range Rover (L322), Range Rover (L405), Range Rover Evoque (L538), Range Rover Sport MY10 (L320).

Zmiany nie ominęły także samego oprogramowania. Wewnątrz programu pojawiły się mechanizmy ułatwiające i przyspieszające wprowadzanie bardziej zaawansowanych funkcjonalności takich jak: aktywacje, adaptacje i kodowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bart, 6 stycznia 2017, 22:37 1 0

"Do obsługi dodane zostały kolejne wersje sterowników, wraz z pełną listą fikcji."
jakie fikcje?? :D

Odpowiedz