Castrol podpisał umowę z nowym importerem samochodów

31 stycznia 2023, 13:10

Castrol CEE Sp. z o.o. podpisał umowę o współpracy w Polsce z nowym importerem samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover, firmą Inchcape JLR Poland Sp. z o.o.

Castrol i Jaguar Land Rover od 2001 roku ściśle współpracują przy opracowywaniu olejów silnikowych, które umożliwiają jednostkom napędowym uzyskanie maksymalnych osiągów przy zminimalizowanym zużyciu paliwa.

Silniki stosowane przez Jaguar Land Rover zostały zaprojektowane w taki sposób, by przy zastosowaniu olejów Castrol EDGE Professional uzyskiwały maksymalną moc. Oleje te są stosowane do fabrycznego zalania silników w fabrykach JLR, będą także wykorzystywane
w serwisach JLR w Polsce.

Środki smarne Castrol EDGE Professional są jedynymi olejami, rekomendowanymi przez markę Jaguar Land Rover, co ma odzwierciedlenie w napisie na korkach wlewu oleju każdego Jaguara, Land Rovera czy Range Rovera. Wśród olejów,
które mogą być stosowane w samochodach Jaguar Land Rover, są m.in. Castrol EDGE Professional E 0W-30 i Castrol EDGE Professional E C5 0W-20.

– Bardzo się cieszę z tej umowy. To potwierdzenie, że współpraca zawsze się opłaca obu stronom. Od 2001 roku ściśle kooperujemy z marką Jaguar Land Rover na szczeblu centralnym, a od teraz będziemy mieli okazję pracować wspólnie na polskim rynku – powiedział Leszek Radzikowski, dyrektor sprzedaży Castrol Automotive w Europie Centralnej i Wschodniej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!