Menu

Jaguar

TEDGUM wprowadza do swojej oferty wiele części do samochodów marki BMW i nie tylko

W październiku firma TEDGUM wprowadziła do oferty sporą dawkę elementów do samochodów marki BMW oraz innych popularnych marek. Poniżej prezentujemy listę nowych części.

Polski dealer samochodów luksusowych upada – czy klienci zostaną na lodzie?

Wierzyciele spółki British Automotive Polska (BAP), która wchodzi w skład grupy British Automotive Holding (BAH), nie przyjęli proponowanego układu. Zaważył o tym głos największego wierzyciela spółki – firmy Jaguar Land Rover Limited (JRL). Był to zarazem jedyny głos przeciwko. Efektem tego BAH przekazał 29 sierpnia informację o wdrożeniu działań mających na celu ogłoszenie upadłości.

Europejska fabryka produkuje luksusowe auta dla Rosjan? Producent wyjaśnia.

Na początku sierpnia w portalu Wiadomości WP ukazał się artykuł sugerujący, że jedna z brytyjskich fabryk znanej marki samochodów premium wytwarza pojazdy, trafiające do rosyjskich klientów. Potwierdzać tę tezę miały słowa pracującego w fabryce Polaka. Koncern natychmiast odniósł się do zarzutów.

Castrol podpisał umowę z nowym importerem samochodów

Castrol CEE Sp. z o.o. podpisał umowę o współpracy w Polsce z nowym importerem samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover, firmą Inchcape JLR Poland Sp. z o.o.

Samochody, których marek są najprostsze w naprawach? Ankieta.

Mechanicy, pracujący w warsztatach niezależnych przeważnie muszą radzić sobie z naprawami aut niemal wszystkich marek. Bez wątpienia większość z nich ma jednak swoje preferencje i reaguje w taki czy inny sposób na stojące na podjeździe auta marki X czy Y. Które auta sprawiają najmniej problemów pod względem dostępu do podzespołów, jakości śrub, mocowań itp.? Pytamy […]

Interfejs diagnostyczny LOOQER – rynkowa nowość dla warsztatów

LOOQER to nowe urządzenie diagnostyczne od Würth Polska, które pozwala nieautoryzowanym warsztatom na wykorzystanie oprogramowania i dokumentacji dostępnych na serwerach producentów samochodów. Przy większości modeli aut nie są przy tym potrzebne dodatkowe logowanie ani opłaty.

Przez Booksy umówisz się do warsztatu. Na razie tylko autoryzowanego.

Booksy to najpopularniejsza polska aplikacja do umawiania wizyt. Od teraz za jej pomocą można umówić się także do autoryzowanego serwisu samochodowego. Inchcape Polska umożliwia to jako pierwszy dealer w naszym kraju. Usługa dostępna jest dla Klientów wszystkich czterech lokalizacji Inchcape – w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Naprawimy auto, ale dopiero po gwarancji? Saga o walce świadomego klienta.

Co zrobić, gdy w aucie będącym na gwarancji pojawiają się problemy z utratą mocy? Oczywiście zgłosić się do autoryzowanego serwisu. Serwis powinien wówczas zdiagnozować usterkę i nieodpłatnie wymienić podzespół będący źródłem awarii. Wydaje się jednak, że jeżeli jesteśmy klientami jednego z polskich ASO Jaguara możemy spodziewać się pewnych „schodów”. W opisanej przez naszego Czytelnika historii, […]

Jaguar XJ: Odgłos skrzypienia z ramy przedniego siedzenia w czasie jazdy

Właściciel Jaguara XJ skarżył się na nieprzyjemne dźwięki dobiegające z fotela kierowcy podczas jazdy po nierównościach. Rozwiązania szukają specjaliści z firmy Autodata.

Arnott rozszerza ofertę części zawieszenia pneumatycznego

Wśród nowości są między innymi kolumny pneumatyczne, kompresory zawieszenia czy czujniki wysokości do różnych zastosowań, w tym Mercedes-Benz S-Class W222 4MATIC, Tesla Model S i Model X, Land Rover Range Rover L405 oraz RR Sport L494, Porsche Panamera i wiele innych.