Interfejs diagnostyczny LOOQER – rynkowa nowość dla warsztatów

19 lipca 2022, 14:59

LOOQER to nowe urządzenie diagnostyczne od Würth Polska, które pozwala nieautoryzowanym warsztatom na wykorzystanie oprogramowania i dokumentacji dostępnych na serwerach producentów samochodów. Przy większości modeli aut nie są przy tym potrzebne dodatkowe logowanie ani opłaty.

Interfejs diagnostyczny LOOQER

LOOQER jest kompatybilny z Pass-Thru J2534, dzięki czemu można używać go z oprogramowaniem diagnostycznym OE. To najmniejsze na rynku urządzenie tego typu wyposażone w wewnętrzną pamięć, DoIP i funkcję flight recorder.

Wiele marek samochodów i technologie, które dopiero się pojawią w testerze diagnostycznym

LOOQER można wykorzystać do wszystkich dostępnych na polskim rynku marek samochodów. Dodatkowo warsztaty zajmujące się samochodami Volvo, Jaguar i Land Rover na pewno docenią oferowaną przez urządzenie możliwość diagnostyki aut tych marek przez protokół internetowy (ISO 13400-2).

CAN-FD umożliwia szybką komunikację z magistralą CAN, dzięki czemu urządzenie będzie współpracowało z technologiami, które w przyszłości pojawią się na rynku.
Do wyposażenia interfejsu należy również moduł Bluetooth i Wi-Fi, dający możliwość błyskawicznej i wygodnej komunikacji bezprzewodowej. Z kolei pamięć wewnętrzna pozwala na mobilną rejestrację danych bez żadnych dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

Zaletą interfejsu LOOQER jest też to, że może być stosowany jako mały klucz diagnostyczny wpinany bezpośrednio do komputera lub za pomocą przewodu OBD z 16-pinowym gniazdem.

Interfejs diagnostyczny LOOQER

Więcej informacji na temat urządzenia można uzyskać za pośrednictwem sklepów stacjonarnych Würth Polska, firmowego Centrum Obsługi Klienta oraz u przedstawicieli handlowych i doradców działu diagnostyki samochodowej WOW!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!