Mikołajki z Castrol

, 9 listopada 2016, 12:34

Kupując oleje marki Castrol w Inter Cars można wygrać specjalne okolicznościowe nagrody.

Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „CASTROL – Mikołajkowa Promocja” jest, w zależności od zrealizowanego progu zakupowego (wartość zakupów netto liczona łącznie w całym okresie trwania promocji):

  • Za 2 000 zł kwoty zakupów netto asortymentu Sprzedaży Premiowej dokonanych w całym okresie trwania Sprzedaży Premiowej, Klient otrzyma – zegarek dziecięcy, różowy lub niebieski (kod Apart: PM142-K238, PM142-K241)
  • Za 5 000 zł kwoty zakupów netto asortymentu Sprzedaży Premiowej dokonanych w całym okresie trwania Sprzedaży Premiowej, Klient otrzyma – dwa zegarki dziecięce różowy i niebieski oraz bransoletkę (kod Apart: PM142-K238, PM142-K241).

*Klient może otrzymać maksymalnie trzy nagrody.

 

Dowiedz się więcej

DEFA – elektryczne ogrzewanie postojowe w Inter Cars
DEFA – elektryczne ogrzewanie postojowe w Inter Cars

W ofercie Inter Cars dostępny jest system elektrycznego ogrzewania postojowego DEFA. Elektryczne ogrzewanie postojowe DEFA, dostępne w ofercie Inter Cars jest skutecznym lekarstwem na walkę z zimą. Może być ono montowane w samochodach osobowych, ciężarowych oraz w pojazdach specjalnych, np. traktorach czy karetkach pogotowia. Czym jest elektryczne ogrzewanie postojowe? Jest to system służący do ogrzewania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!