Testy integracyjne systemów ILS w Zakroczymiu

, 10 sierpnia 2016, 13:59

W Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu (ELDC) odbywają się kolejne testy zainstalowanych systemów automatyki i systemów informatycznych. Tym razem pod lupę ekspertów trafiły przenośniki rozwożące towar w różne obszary składowania magazynu, jak i przewożące skompletowany towar na sortery i w obszar wysyłki.

W Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu od kilku miesięcy trwają najróżniejsze testy. W pierwszej kolejności testowane były poszczególne elementy systemów, a później ich połączenie w całość. Ważne przy tym jest, aby system zarządzania magazynem (WMS) i system komunikowania się urządzeń (WCS) współpracowały ze sobą w zaplanowany sposób.

W ostatnim czasie testowana była cała ścieżka towaru po magazynie, pod różnymi obciążeniami jednostkowymi (od 5 kg do 30 kg). Testom zostały poddane też ilościowe obciążenie systemów, poprzez rotację dużych ilości kontenerów i paczek. Badano również powtarzalność uzyskanych wyników.  

Testy te nie były ostatecznymi i będą kontynuowane dla poszczególnych scenariuszy pracy ECLiR wziętych z codziennej praktyki dystrybucyjnej.

Dowiedz się więcej

Widowiskowa biesiada z gwiazdami
Widowiskowa biesiada z gwiazdami

Orkiestra pod batutą Zbigniewa Górnego w towarzystwie znanych i lubianych artystów to kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Gali Biesiadnej – finału konkursu, organizowanego przez Inter Cars. 9 sierpnia zakończył się przedostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. To oznacza, że uczestnikom najważniejszej w roku promocji Inter Cars pozostał już tylko miesiąc na zrealizowanie jak najlepszych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!