Nowy numer Wiadomości IC

, 8 grudnia 2015, 7:39

Ukazał się nowy, ostatni w tym roku, numer magazynu Wiadomości Inter Cars. Jak zwykle, zawiera on garść informacji technicznych, produktowych oraz newsy z branży motoryzacyjnej oraz Dodatek Techniczny – Układ zapłonowy cz. 4.

Tematami przewodnimi wydania są: akcesoria, wycieraczki, żarówki, akumulatory, termostaty, oświetlenie, chemia warsztatowa oraz szyby samochodowe. Dodatkowo na czytelników czeka rozbudowany dział „Poradnik Warsztatowca” z artykułami poświęconymi zarządzaniu odpadami, montażowi ogrzewania postojowego, audytom i wsparciu biznesowego dla warsztatów. Bardzo intersująco prezentuje się obszerny materiał o najnowszych rozwiązaniach w IC Katalog Online.

Do Wiadomości IC 64 załączony jest Dodatek Techniczny, Układ zapłonowy cz. 4.

E-wydanie

E-wydanie Wiadomości IC to internetowy odpowiednik tradycyjnych publikacji, jednak wzbogacony o treści multimedialne (video, animacje), z aktywnymi odnośnikami (hiperłączami) do konkretnych stron internetowych.

 

Dowiedz się więcej

Motointegrator partnerem ClassicAuto Cup 2016
Motointegrator partnerem ClassicAuto Cup 2016

Motointergrator.pl został strategicznym partnerem ClassicAuto Cup. W związku z tym w roku 2016, ten cykl rajdowy będzie nosił oficjalną nazwę Motointegrator ClassicAuto Cup. Zapowiedzią współpracy, było uczestnictwo Motointegrator.pl w zakończeniu sezonu 2015, które miało miejsce 29 listopada na Torze Służewiec w Warszawie. W ramach Motointegrator ClassicAuto Cup 2016, odbędzie się 5 eliminacji: 2 kwietnia – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!