HC-CARGO podsumowuje 2023. Co nowego pojawiło się w ofercie w zeszłym roku?

12 stycznia 2024, 12:29

Na dworze siarczysty mróz. Te części w samochodach, których użytkowanie dobiegało już końca, poddają się teraz temperaturze, psują się i wymagają wymiany. Praca w warsztatach i u dostawców części wre. A HC-CARGO podsumowuje rok 2023.

 • 81 nowości z działu Rozrusznik/Alternator – referencje zarówno do samochodów osobowych jak i maszyn rolniczych, ciężarówek i innych zastosowań.
  Sprawdź nowe alternatory/rozruszniki https://hc-cargo.pl/catalog/g/rozruszniki-i-alternatory

 • 79 nowości z działu Części zamienne do Rozrusznika/Alternatora między innymi: bendiksy, wirniki, łożyska, regulatory napięcia, elektromagnesy, koła pasowe, szczotkotrzymacze, tuleje, sprzęgła, przekładnie, szczotki i inne.
  Sprawdź nowe części do Rozrusznika https://hc-cargo.pl/catalog/g/czesci-do-rozrusznikow
  Sprawdź nowe części do Alternatora https://hc-cargo.pl/catalog/g/czesci-do-alternatorow

 • 328 nowości z Działu Akcesoria – w tym nowa długość wycieraczki samochodowej FlexFit, nowe bestsellery w oświetleniu LED, kable akumulatorowe, złącza Bosch PS, żarówki Bosch i wiele innych.
  Sprawdź nowe Akcesoria https://hc-cargo.pl/catalog/g/czesci-i-akcesoria-elektryczne
  Sprawdź nowe Oświetlenie https://hc-cargo.pl/catalog/g/oswietlenie

 • 18 nowych elementów z Działu Klimatyzacja – do ponad 500 sprężarek dołączono nowości i w ten sposób cała oferta klimatyzacyjna tego dostawcy – jednostki i części – liczy na dzień dzisiejszy 1559 referencji.
  Sprawdź nowe Elementach Układu Klimatyzacji https://hc-cargo.pl/catalog/g/wyposazenie-ac

Tyle nowości pojawiło się w HC-CARGO w 2023. Zobaczymy co nowego przyniesie 2024 rok. Temu i pozostałym dostawcom części w Automotive aftermarket życzymy powodzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!