Kalendarz warsztatowy febi 2016 – wygraj egzemplarz dla siebie!

, 2 grudnia 2015, 23:18

Już po raz 15 febi bilstein wydaje swój kalendarz warsztatowy. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym czeka na Państwa 30 nowych kalendarzy! Kalendarz, wydany w rekordowym nakładzie 65 000 egzemplarzy, znany producent części do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na całym świecie.

Konkurs febi bilstein

W konkursie febi bilstein mogą Państwo wygrać jeden z trzydziestu egzemplarzy najnowszego kalendarza tej marki. Przygotowane dla Państwa pytanie brzmi:

  • Do jakiej grupy należy marka febi?
    (podpowiedzi mogą Państwo szukać w treści tego artykułu)

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Nagrody zdobędą autorzy co drugiej nadesłanej do nas wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami aż do wyczerpania zapasu kalendarzy. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy czytelnik może wysłać tylko jedną wiadomość.

O kalendarzu

„Po cóż wyjeżdżać w dalekie kraje, kiedy dobre mamy tak blisko?” Klasyczny wers Goethego przyświecał planowaniu przedsięwzięcia. Po sesjach fotograficznych w USA, na Kubie i w Afryce Południowej tym razem poszukiwanie odpowiedniego miejsca zostało zdeterminowane tęsknotą za bardziej swojskimi klimatami. 

Zespół zgromadzony wokół fotografa Christiana Deutscher’a znalazł idealne plenery w Alpach. Większość zdjęć powstała w Austrii, a dokładniej w regionie lodowca Hintertuxer. Modelki w uwodzicielskich pozach zostały sfotografowane między innymi w położonym 1 700 metrów nad poziomem morza Bichlalm w dolinie Zillertal.

Zdjęcia wewnątrz budynków powstały w leżącym na bawarskim Przedgórzu Alpejskim Unterwössen. Dodatkowo skansen „Tyrolskie Zagrody” zapewnił pełne tęsknoty panoramy, których atmosfera została rozgrzana do czerwoności przez cztery modelki z Niemiec, Polski i Słowacji uchwycone w pełnych namiętności pozach. Tym samym pojęcie zorzy alpejskiej zyskało nieco inne znaczenie.   

Więcej wrażeń z sesji fotograficznej dostarcza seria „making of“ na kanale YouTube firmy febi bilstein.

Przy pomocy bezpłatnej aplikacji Layar po zeskanowaniu pięciu oznaczonych symboli kalendarza można dodatkowo pobrać ekskluzywne filmy wideo z planu zdjęciowego.   

Marka febi należy do bilstein group skupiającej inne znane marki: SWAG oraz Blue Print. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bilsteingroup.com
 

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu febi
Rozstrzygnięcie konkursu febi

Trzydziestu szczęśliwców, spośród kilkuset nadawców wiadomości w naszym konkursie, zdobyło kalendarze febi na 2016 rok. Pora ogłosić listę zwycięzców. Kalendarz, wydany w rekordowym nakładzie 65 000 egzemplarzy, znany producent części do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na całym świecie. Pytanie konkursowe i prawidłowa odpowiedź: Do jakiej grupy należy marka […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

onizuka81, 8 grudnia 2015, 16:30 0 0

Febi należy do grupy BILSTEIN

B ogaty asortyment
I nnowacyjność
L ogistyka na najwyższm poziomie
S uper szybka obsługa
T roska o klienta
E rgonomia
I nteresy klienta najważniejsze
N iezawodność

Odpowiedz

Fejbus, 9 grudnia 2015, 19:44 0 0

Zgłoś się po bonus za reklamę

Odpowiedz

Mario, 9 grudnia 2015, 23:38 0 0

onizuka81 raczej szans na wygraną nie masz, chyba, że wyślesz swoją odpowiedź tam gdzie trzeba- czyli na maila: "Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl " Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Odpowiedz

Waldi`, 10 grudnia 2015, 14:43 0 0

Witam, gdzie nabyć w takim razie jak sie nie udało wygrać :( ?

Odpowiedz

onizuka81, 15 grudnia 2015, 9:20 0 0

Czy zwycięzcy otrzymywali jakąś informację mailem?

Odpowiedz