AP EXPERT 2023 już na ostatniej prostej!

13 lipca 2023, 8:14

Zaledwie tygodnie dzielą nas od zakończenia 10. edycji promocji AP EXPERT. Już 8 sierpnia odbędzie się Finał Teoretyczny w wersji online, a na najlepszą 30 będzie czekać fantastyczna zabawa w Krynicy-Zdroju!

Wchodzimy w ostatni etap jubileuszowej 10. edycji promocji AP EXPERT. Znamy już termin Finału Teoretycznego, a rankingi też pokazują, kto ma szansę na zdobycie nagrody. Wciąż warto zawalczyć!

Sprawdzenie wiedzy a target

W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc. Wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Dla uczestników przygotowanych będzie 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 osób, które najlepiej poradzą sobie z odpowiedziami na pytania, zostanie zaproszonych do Wielkiego Finału. Ten odbędzie się w dniach 8-10 września w malowniczym Beskidzie Sądeckim.

Tam finałowa trzydziestka sprawdzi się w zadaniach wymagających podejmowania ryzyka, chłodnej kalkulacji możliwości oraz obserwacji rozwoju sytuacji. Wszystkie te umiejętności z pewnością pomogą w zdobyciu głównej nagrody, czyli samochodu CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM. Do zgarnięcia są także rowery elektryczne oraz atrakcyjne rabaty transakcyjne!

Zwieńczeniem tego emocjonującego dnia będzie wyśmienity bankiet połączony z zabawą taneczną w eleganckim hotelu w Krynicy-Zdroju.

Zakupy i walka o punkty

W czasie trwania promocji każdy uczestnik widzi indywidualnie wyznaczony target zakupowy – pierwsi klienci już go zrealizowali! Realizację targetu Auto Partner nagradza nie tylko zaproszeniem do Finału Teoretycznego, ale też szafką narzędziową ROOKS z wyposażeniem (235 elementów) i wejściem do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wszystkie, nawet najmniejsze, zakupy zrobione przez klienta w trakcie promocji są konwertowane na punkty zgodnie z mnożnikami dla danych partnerów. Ponadto każdy ma szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów powstaje ranking. Za 1. miejsce w rankingu można zdobyć Volkswagena Taigo Style 1.5 TSI 150 KM, a za pozostałe miejsca – fantastyczne nagrody rzeczowe i rabaty transakcyjne.

Zawalcz o cenne nagrody! Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie: www.apexpert.pl.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:

  • Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental
  • Partnerzy Główni: Gates, KYB, Philips, Narva, NRF, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, Textar, VARTA, RYMEC, Valeo, NK, NGK NTK, Delphi Technologies, TotalEnergies
  • Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, Pierburg, Kolbenschmidt, Blue Print, FA1, Motul, Magneti Marelli
  • Patronat Medialny: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!