Szybcy, pierwsi i wyjątkowi – oferta Blue Print dla samochodów azjatyckich, część 2.

6 grudnia 2023, 23:15

Firma Blue Print jako pierwsza zaoferowała szeroki asortyment części przeznaczonych do samochodów azjatyckich na niezależnym aftermarkecie. W przypadku niektórych z tych części Blue Print jest nadal jedynym dostawcą. Zapraszamy na drugą część naszego przeglądu oferty Blue Print do pojazdów azjatyckich.

Zobacz pierwszą część zestawienia

Blue Print jest znany nie tylko ze swojej specjalizacji w zakresie pojazdów azjatyckich. Dostępny jest zróżnicowany asortyment filtrów, układów hamulcowych i sprzęgieł. Wszystkie produkty są opracowywane i wytwarzane jako bezpośrednie zamienniki OE, co zapewniają rygorystyczne testy jakości, a filozofia “Fast to Market” oznacza, że nowe artykuły są wprowadzane do najnowszych modeli w jak najkrótszym czasie.

Blue Print oferuje szeroką gamę 25 000 części zamiennych w 12 grupach produktowych.

 

Nissan Qashqai I, II – 390 części w asortymencie

Rosnąca gama części zamiennych Blue Print do pojazdów azjatyckich obejmuje ponad 390 produktów pasujących do NISSAN Qashqai, co czyni ją wyjątkową na niezależnym aftermarkecie.

Subaru Forester – 60 części w asortymencie

Do Subaru Forester IV generacji, marka Blue Print oferuje 60 produktów, w tym znaczną liczbę unikalnych części na niezależnym aftermarkecie.

Toyota Land Cruiser 200 – 100 części w asortymencie

Rosnąca gama części zamiennych Blue Print do pojazdów azjatyckich obejmuje ponad 100 produktów pasujących do Toyoty Land Cruiser, co czyni ją unikalną na aftermarkecie.

Hyundai i30 I, II, III – 385 części w asortymencie

Aż 385 produktów pasujących do Hyundai i30 znajdziemy w ofercie Blue Print. Wśród nich znajduje się znaczna liczba unikalnych części na niezależnym aftermarkecie. Ponadto Blue Print oferuje ponad 70 części do modeli hybrydowych.

Toyota RAV 4 III, IV, 4×4 – 260 części w asortymencie

Rosnąca oferta części zamiennych Blue Print do pojazdów azjatyckich obejmuje ponad 260 produktów pasujących do Toyoty RAV4 III, IV 4×4, wśród których znajdują się unikalne części na niezależnym aftermarkecie. Ponadto Blue Print oferuje już 13 części do modeli z napędem elektrycznym.

Nissan Juke II – 10 części w asortymencie

Blue Print posiada także rozwijającą się gamę części do Nissana Juke’a. Niektóre z nich są unikalne na aftermarkecie.

Znajdź wszystkie części Blue Print na stronie partsfinder.

Artykuł sponsorowany Blue Print

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!