Inter Cars SA: Ostatnie chwile na zakup kasy fiskalnej

, 18 lutego 2015, 8:15

Od marca 2015 roku każdy warsztat, bez względu na osiągany obrót, będzie musiał posiadać kasę fiskalną. Specjalna oferta przygotowana dla klientów Inter Cars SA spotyka się z dużym zainteresowaniem.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, najpóźniej od 1 marca 2015 r. we wszystkich warsztatach naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, wymiany opon lub kół oraz w stacjach badań i przeglądów technicznych pojazdów, bez względu na osiągany obrót na rzecz klienta indywidualnego, mają pojawić się kasy fiskalne.

W związku z powyższym obowiązkiem, nakładającym na wielu właścicieli warsztatów konieczność zakupu kasy fiskalnej, Inter Cars SA podjął się analizy rynku i ocenie dostępnych w Polsce kas fiskalnych. Spółka, żeby pomóc swoim klientom, nawiązała współpracę z największym polskim producentem urządzeń występujących pod marką Novitus, uzyskując specjalne warunki zakupu i serwisu kas fiskalnych.

Oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Z możliwości zamówienia kasy fiskalnej skorzystało jak dotychczas kilkaset warsztatów. Szczegóły na: http://intercars.kasawwarsztacie.pl/

Dowiedz się więcej

Inter Cars: To ostatni dzwonek – zamów kasę fiskalną
Inter Cars: To ostatni dzwonek – zamów kasę fiskalną

Inter Cars przypomina, że ze względu na ograniczoną ilość poszczególnych modeli kas fiskalnych, a jednocześnie duże zapotrzebowanie rynku, klienci nie powinni zwlekać ze złożeniem zamówienia na sprzęt. Zamówienie kasy do 31 stycznia zagwarantuje fiskalizację urządzenia w wymaganym prawem terminie, czyli do końca lutego 2015 r. Od marca 2015 roku każdy warsztat, bez względu na osiągany […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!