Felgi stalowe MAMMOOTH w Inter Cars SA

, 11 lutego 2015, 11:48

Zauważalnym trendem na rynku felg stalowych jest coraz większe zainteresowanie tanimi, chińskimi zamiennikami. Niestety nie wszyscy importerzy dbają o to, żeby towar, który wprowadzają do sprzedaży, spełniał niezbędne minimum pod względem jakości. Mammooth może być rozwiązaniem tej sytuacji.

Wyżej opisana tendencja dotyczy to zarówno klientów detalicznych (głównym narzędziem ich poszukiwań jest Internet – sklepy internetowe oraz popularne porównywarki cenowe), jak również serwisów oponiarskich, które mogą przebierać w ofertach dużych hurtowni. Niska cena zakupu jest często najważniejszym czynnikiem determinującym ich decyzje o imporcie oraz wprowadzeniu na rynek. Finalnie wiele aut jeżdżących na co dzień po polskich drogach może być wyposażonych w niewiadomego pochodzenia felgi, których użytkowanie często zagraża bezpieczeństwu.

Od stycznia 2015 r., Inter Cars oferuje felgi stalowe MAMMOOTH – produkt, którego do tej pory na rynku nie było. Zdaniem dystrybutora, marka wyznacza nowe standardy w świecie felg stalowych i eliminuje problem związany z niską jakością.

Do atutów felg MAMMOOTH należą: niska cena, jakość udokumentowana europejskim certyfikatem, i innowacyjny sposób pakowania (do tej pory stosowany tylko dla felg aluminiowych). Każda felga umieszczona jest w ochronnej folii oraz w wytrzymałym kartonowym pudełku). Sieć logistyczna IC zapewnia także szybką dostępność.

Obecnie zakres oferty obejmuje kilkadziesiąt najbardziej popularnych modeli aut. Wraz z kolejnymi miesiącami oferta systematycznie będzie rozszerzana o kolejne indeksy.

Dowiedz się więcej

Oponiarskie call center w Inter Cars SA
Oponiarskie call center w Inter Cars SA

W wyniku rozwoju oferty oponiarskiej w Inter Cars SA powstała specjalna, dedykowana infolinia. Pracownicy tego oddziału call center zajmują się wyłącznie sprzedażą opon, felg, śrub, łańcuchów, materiałów wulkanizacyjnych. Są to specjaliści z kilkuletnim stażem w branży oponiarskiej, dlatego osoby dzwoniące uzyskają fachową pomoc oraz doradztwo w tym zakresie. Konsultanci są do dyspozycji klientów od poniedziałku […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Szymek, 11 lutego 2015, 20:08 0 0

Niska cena i mega jakość.....ehe, na pewno!!!!

Odpowiedz