Nowy podnośnik w ofercie marki Nortec

21 kwietnia 2016, 11:07

W gamie urządzeń warsztatowych marki Nortec pojawił się nowy model podnośnika premium – PD4500. Jest on dedykowany do obsługi aut dostawczych, małych busów i aut o napędzie na cztery koła.

PD4500 charakteryzuje się wysokim udźwigiem (4,5 tony), szerokim zakresem ramion (2 częściowe krótkie ramiona 876-1472mm i 3 częściowe długie ramiona 680-1480mm).  Umożliwia to bezpieczne podnoszenie dużych pojazdów.

Na uwagę zasługuje innowacyjna konstrukcja nośna w kształcie litery „S” i znajdujące się w standardzie adaptery wysokości 240 mm.

PD4500 jest dostępny w atrakcyjnej cenie w stosunku do innych urządzeń tej klasy. Szczegółowe informacje dostępne są u autoryzowanych dystrybutorów urządzeń warsztatowych marki Nortec; na stronie www.nortec.com.pl, jak również pod numerem infolinii 801521522.

Dowiedz się więcej

Nowy model wyważarki w ofercie Nortec
Nowy model wyważarki w ofercie Nortec

W ofercie marki Nortec na uwagę zasługuje nowy model wyważarki do kół samochodów osobowych i dostawczych Nortec WO50. Nortec WO50 to urządzenie, które ma w przystępnej cenie zapewnić pełną automatykę w zakresie wprowadzania parametrów ważonego koła (odległość, średnica, szerokość obręczy) oraz dać rękojmię optymalnego wyposażenia standardowego. Uzupełnieniem tak skonfigurowanego modelu jest laserowy wskaźnik miejsca przyłożenia […]

NORTEC – podnośniki dla profesjonalistów
NORTEC – podnośniki dla profesjonalistów

Oferta urządzeń warsztatowych marki Nortec jest szeroka i obejmuje urządzenia przeznaczone do obsługi pojazdów osobowych i ciężarowych w tym również autobusów i maszyn rolniczych. Przegląd oferty podnośników Nortec Urządzenia warsztatowe francuskiej marki Nortec cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów, ponieważ: oferta jest kompletna i dostępna na terenie całej Polski poprzez sieć dystrybucji. Podkreślić należy również, na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

wku.ony, 30 kwietnia 2016, 8:20 0 0

ale mnie to wk...wia. Może by tak choć cenę bazową jakąś podać dla porównania......nie ! Trzeba zadzwonić żeby się dowiedzieć że ta cena wcale nie jest taka atrakcyjna. Szkoda czasu. Dla mnie takie sztuczki są niepoważne.

Odpowiedz

zegar6a, 30 maja 2016, 22:29 0 0

Zgadzam się z poprzednikiem (wku.ony), co to za głupota nie podawanie ceny. Podaj cenę detaliczną a i tak wiadomo że sklep czy pośrednik będzie się targować i nadrabiać ilością. Jako pierwsze przeglądam allegro i rzeczą normalną jest że tu nie zadzwonię, bo przeglądam oferty po godzinach pracy. Brawo za głupotę !!!

Odpowiedz

August, 21 kwietnia 2017, 10:33 0 0

mam w zakladzie swoim dwukolumnowy w liczbie sztuk 2 i jestem bardzoi zadowolony z jakości. jak dla mnie marka nortec robi dobry sprzet w sweitnej cenie i nei ma co podwazac tego osadu bo naprawde sa swietni.

Odpowiedz