Nowy model wyważarki w ofercie Nortec

5 listopada 2014, 15:19

W ofercie marki Nortec na uwagę zasługuje nowy model wyważarki do kół samochodów osobowych i dostawczych Nortec WO50.

Nortec WO50 to urządzenie, które ma w przystępnej cenie zapewnić pełną automatykę w zakresie wprowadzania parametrów ważonego koła (odległość, średnica, szerokość obręczy) oraz dać rękojmię optymalnego wyposażenia standardowego.

Uzupełnieniem tak skonfigurowanego modelu jest laserowy wskaźnik miejsca przyłożenia ciężarka i podświetlany monitor LCD o przekątnej 7". Wyważarka wyposażona jest również w aktywną osłonę ważonego koła oraz szereg programów podstawowych i opcji dodatkowych, takich jak: optymalizacja, możliwość określenia rodzaju materiału, z którego jest wykonany ciężarek czy definiowanie powtarzających się parametrów wyważania.

Wyważarka Nortec WO50 jest produktem przeznaczonym dla osób, które cenią wysoki komfort pracy, ale mają ograniczone środki na wyposażenie stanowiska do wyważania kół.

Dowiedz się więcej

NORTEC – podnośniki dla profesjonalistów
NORTEC – podnośniki dla profesjonalistów

Oferta urządzeń warsztatowych marki Nortec jest szeroka i obejmuje urządzenia przeznaczone do obsługi pojazdów osobowych i ciężarowych w tym również autobusów i maszyn rolniczych. Przegląd oferty podnośników Nortec Urządzenia warsztatowe francuskiej marki Nortec cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów, ponieważ: oferta jest kompletna i dostępna na terenie całej Polski poprzez sieć dystrybucji. Podkreślić należy również, na […]

Nowy podnośnik w ofercie marki Nortec
Nowy podnośnik w ofercie marki Nortec

W gamie urządzeń warsztatowych marki Nortec pojawił się nowy model podnośnika premium – PD4500. Jest on dedykowany do obsługi aut dostawczych, małych busów i aut o napędzie na cztery koła. PD4500 charakteryzuje się wysokim udźwigiem (4,5 tony), szerokim zakresem ramion (2 częściowe krótkie ramiona 876-1472mm i 3 częściowe długie ramiona 680-1480mm).  Umożliwia to bezpieczne podnoszenie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!