Wycieraczki HELLA – dopasowane do potrzeb kierowców

, 12 sierpnia 2014, 8:45

Wycieraczki samochodowe stanowią pokaźną część asortymentu firmy HELLA. Bogaty wybór pozwala użytkownikom dopasować optymalny produkt, zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych, a nawet rolniczych.

Oferta dla 94% samochodów

Wycieraczki uchodzą za jeden z najmniej skomplikowanych elementów wyposażenia samochodu. Jest to błędny pogląd, gdyż pełniona przez nie istotna funkcja zmusza producentów do stałego udoskonalania oraz poprawiania skuteczności piór. Jednym z liderów rynku wycieraczek jest firma HELLA, która posiada w swojej ofercie aplikacje do 94% samochodów.

Podczas eksploatacji, wycieraczki ścierają kilka tysięcy litrów wody z szyby samochodu. Borykają się nie tylko ze smugami mgły, ale także śniegiem, lodem, owadami i zabrudzeniami, rozpryskiwanymi przez poprzedzające pojazdy. By zapewnić sobie bezpieczeństwo na drodze, użytkownicy samochodów powinni wybierać wycieraczki o odpowiedniej trwałości i parametrach. Produkty HELLA zapewniają równomierny i spokojny ruch wycieraczek. Skuteczność daje  warstwa grafitu na gumie pióra wycieraczki. Nie zużywająca się krawędź zapewnia idealny efekt przecierania aż do ostatniego użycia. Na każdym nowym piórze wycieraczki znajduje się krawędź ochronna.

W opakowaniu HELLA znajduje się jedno pióro i odpowiedni adapter do każdego ramienia wycieraczki. Dzięki temu klient ma możliwość wymiany tylko jednego pióra wycieraczki.

Wycieraczki tradycyjne i płaskie

W ofercie HELLA znajdują się zarówno wycieraczki tradycyjne, jak i bezprzegubowe. Obie linie produktów są w stanie zapewnić optymalne efekty.

Tradycyjne wycieraczki przegubowe posiadają krawędź z gumy powleczoną grafitem przy użyciu nano technologii. Zapewnia ona równomierną i spokojną pracę oraz dobrą widoczność. Masywna ramka stalowa daje maksymalną wytrzymałość i trwałość oraz równomierny docisk w każdym punkcie przyłożenia. Oznacza to dobre efekty przecierania szyby.

 

 

Wycieraczki bezprzegubowe gwarantują najwyższą efektywność. Wygięta optymalnie sprężysta szyna zapewnia równomierne rozłożenie siły na całej długości pióra wycieraczki. Daje to perfekcyjną skuteczność wycieraczki. Równomierny nacisk gwarantuje równe zużycie i maksymalną widoczność. Geometria o zoptymalizowanym opływie i akustyce minimalizuje odgłosy wiatru. Płaskie pióro wycieraczki posiada doskonałe właściwości aerodynamiczne. Brak przegubów i zewnętrznych elementów z metalu jest gwarancją bezzakłóceniowego zastosowania w okresie zimy. W opakowaniu znajduje się odpowiedni adapter do każdego ramienia wycieraczki. Dzięki temu pasują one także do starszych modeli samochodów.

Do samochodów użytkowych

Oferta wycieraczek HELLA nie ogranicza się jedynie do rynku osobowego. Paleta produktów do pojazdów użytkowych również jest szeroka i zapewnia znaczące pokrycie rynku.

Wycieraczki do pojazdów użytkowych HELLA produkuje z taką samą starannością jak te, przeznaczone do popularnych "osobówek". Nie zużywająca się krawędź zapewnia idealny efekt przecierania aż do ostatniego użycia. Na każdym nowym piórze znajduje się krawędź ochronna.

Wycieraczki są przyjazne dla środowiska i nie zawierają ołowiu. Wysokiej jakości masywna ramka stalowa zapewniająca maksymalną wytrzymałość i trwałość

Zobacz więcej informacji na temat wycieraczek HELLA

Dowiedz się więcej

,,Świecimy przykładem na drodze” – nowa kampania HELLA
,,Świecimy przykładem na drodze” – nowa kampania HELLA

HELLA Polska rozpoczęła akcję ,,Świecimy przykładem na drodze” i podpowiada, jak być odpowiedzialnym kierowcą o każdej porze dnia i nocy. W ramach kampanii, kierowcy mogą skorzystać m.in. z publikowanych przez firmę porad, nowego konfiguratora żarówek oraz dedykowanej strony na Facebooku. Dobre światła w samochodzie Kierowcom często zależy na pokonywaniu jak największych odległości w możliwie krótkim […]

HELLA na Targach Inter Cars 2014
HELLA na Targach Inter Cars 2014

Podczas największych targów branżowych w Polsce, HELLA zaprezentuje bogaty asortyment swoich produktów. Firma przygotuje aż dwa stoiska. Jedno z nich będzie mieściło się w strefie wyposażenia warsztatowego, drugie w tzw. „Strefie ciężkiej”, czyli przeznaczonej dla rynku ciężarowego. Wielkie stoisko na największych targach Główne targowe stoisko HELLA będzie mieściło się na imponującej powierzchni 128 m kw. […]

HELLA Techworld – gratka dla warsztatowców
HELLA Techworld – gratka dla warsztatowców

Firma HELLA zachęca do korzystania z technicznego portalu internetowego Techworld. Strona zawiera wiedzę techniczną oraz wskazówki przydatne w codziennej praktyce warsztatowej. Z myślą o warsztatach HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Portal  łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi, dotyczącymi problemów pojawiających się przy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!