Dayco pokazało poszerzoną gamę pasków osprzętu oraz nowy katalog produktów

16 września 2016, 10:45

Firma Dayco na targach Automechanika Frankfurt, prezentowała głównie tegoroczną gamę komponentów i zestawów posprzedażnych Dayco.

W trakcie pięciodniowego wydarzenia, uważanego za jedne z największych na świecie targów dla branży usług motoryzacyjnych, Dayco przedstawiło swoją gamę pasków napędu osprzętu, swój nowy katalog produktów do lekkich pojazdów użytkowych oraz swoje zestawy pasków rozrządu w kąpieli olejowej.

„Wraz ze wzrastającym poziomem skomplikowania układów napędu osprzętu Dayco projektuje i dobiera najlepsze konstrukcje paska do konkretnych zastosowań, aby spełniać wymogi związane z wydajnością i funkcją techniczną”, powiedziała Franca Pierobon, Marketing and Communications Manager of Europe, the Middle East, Africa and India for Dayco. „W Europie wprowadziliśmy również na rynek zaawansowane technologicznie rozwiązanie w zakresie profilowanych pasków osprzętu do skomplikowanych silników diesla i 4-cylindrowych silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązanie, jeśli chodzi o technologie materiałowe i konstrukcyjne”.

Dayco pokazało również swój nowy, najaktualniejszy katalog online dla lekkich pojazdów użytkowych, który jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na części zamienne do tych właśnie samochodów. Katalog ten, dostępny na stronie daycoaftermarket.com, obejmuje 2168 numerów części do najważniejszych europejskich lekkich pojazdów użytkowych, produkowanych między innymi przez takie marki, jak Fiat, Iveco, Ford, Renault, Citroen i Peugeot.

„Nasze doświadczenia techniczne obejmują kwestie związane z całym silnikiem, dzięki czemu możemy świadczyć sprawniejszą i bardziej skuteczną usługę”, powiedział Diego Grigoletto, Dayco Aftermarket Sales Director in Europe. „Nowy katalog Dayco dla lekkich pojazdów użytkowych, podobnie jak nasze produkty, zestawy i wsparcie w branży posprzedażnej, wzmacniają nasze zaangażowanie na rzecz sukcesu klientów”.

Dayco,automechnika,

Dowiedz się więcej

Międzynarodowy Silnik Roku z częściami Dayco
Międzynarodowy Silnik Roku z częściami Dayco

Silnik skonstruowany z produktów i systemów Dayco piąty rok z rzędu zwyciężył w konkursie Międzynarodowego Silnika Roku. W sumie silniki zaprojektowane przy użyciu produktów Dayco wygrały siedem z 12 kategorii. Do produkcji silnika Ferrari 3.9 biturbo V8, zwycięzcy w kategorii Międzynarodowego Silnika Roku, w kategorii silników 3-litrowych i 4-litrowych, a także w kategorii Nowych Silników, […]

PSA nagradza Dayco
PSA nagradza Dayco

Firma Dayco ogłosiła dzisiaj, iż zdobyła nagrodę za najlepszy zakład (Best Plant Award) od Grupy PSA, francuskiego producenta samochodów sprzedawanych pod markami Peugeot, Citroën i DS. Wyróżnienie to, wręczone podczas 12. Dorocznych nagród dla najlepszego dostawcy PSA, jest uznaniem dla zakładu produkcji pasków Dayco we włoskiej miejscowości Manoppello, za jego wyniki pod względem doskonałości produkcyjnej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!