Płyny chłodnicze Meyle w sieci Auto Partner

, 23 stycznia 2013, 11:09

W ofercie Auto Partner znajdują się wysokiej jakości płyny chłodnicze marki Meyle. Płyny w kolorach niebieskim oraz fioletowym różnią się parametrami i zastosowaniem.

Niebieski płyn Meyle

Meyle płyny do chłodnicPłyn niebieski zapewnia skuteczną ochronę nawet przy stężeniu 20%. Wydłuża żywotność chłodnicy, zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne. Nie zawiera amin, azotanów i fosforanów. Został opracowany z myślą o nowoczesnych silnikach spalinowych, chłodzonych cieczą. Nie powoduje uszkodzeń uszczelnień ani giętkich przewodów.

Index w ofercie Auto Partner: 0009890825

Fioletowy płyn Meyle

Płyn fioletowy jest kompatybilny ze wszystkimi firmowymi płynami do chłodnic niezawierającymi krzemianów, płynem G11, stosowanym w Volkswagenach oraz płynami MB 325.0. Został opracowany z myślą o nowoczesnych silnikach spalinowych, chłodzonych cieczą. Zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne. Płyn przewyższa normy większości producentów silników i jest zgodny z normami zagranicznymi. Fioletowy płyn można wymieniać bardzo rzadko – maksymalnie co 8 lat.

Index w ofercie Auto Partner: G012A8FA1

Dowiedz się więcej

Nowości MEYLE w Auto Partner S.A.
Nowości MEYLE w Auto Partner S.A.

Od kwietnia w sieci dystrybucji Auto Partner S.A. dostępnych jest ponad 100 nowych referencji MEYLE. Oferta obejmuje amortyzatory, łączniki stabilizatorów, osłony przekładni kierowniczych, tarcze hamulcowe oraz klocki. Oferta jest stale poszerzana a na chwilę obecną zawiera ponad 12 000 referencji. W kwietniu zostanie uruchomiona akcja promocyjna związana z zakupami tej linii w AP SA. O […]

Szersza oferta olei w Auto Partner SA
Szersza oferta olei w Auto Partner SA

Wraz z nadejściem nowego roku Auto Partner SA poszerzył ofertę olei silnikowych i przekładniowych zarówno o nowe marki, jak i nowe referencje. Firma przygotowała również specjalną ofertę cenową. W sieci AP SA dostępne są teraz oleje marek: Mobil, Elf, Castrol, Lotos, Total, Shell, Specol, Orlen, Liqui Moly, Ford i Opel. Więcej informacji o olejach można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!