Serwisy z sieci EuroWarsztat zapraszają służby ratunkowe na bezpłatne ozonowanie pojazdów

, 20 marca 2020, 18:41

EuroWarsztaty mają sprzęt i możliwości, a przede wszystkim wielką determinację, aby wspomóc służby walczące z koronawirusem COVID-19. Z bezpłatnej usługi ozonowania mogą skorzystać jednostki ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ozonowanie wydaje się skuteczną metodą przy usuwaniu koronawirusa z powietrza (więcej w artykule), przy czym należy pamiętać o dezynfekcji wyposażenia pojazdów, czyli dokładnego wyczyszczenia detergentem powierzchni płaskich.

Pod poniższym linkiem znajduje się na bieżąco aktualizowana lista EuroWarsztatów, które deklarują chęć pomocy  https://eurowarsztat.pl/laczymy-sily-w-walce-z-epidemia

Dowiedz się więcej

Czy ozonowanie pojazdów zwalczy koronawirusa? Zalecamy ostrożność!
Czy ozonowanie pojazdów zwalczy koronawirusa? Zalecamy ostrożność!

Oferujesz usługę ozonowania jako metodę dezynfekcji wnętrza pojazdu? Bądź ostrożny. Jak dotąd nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ozonowanie zwalcza koronawirusa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

gaga, 21 marca 2020, 11:45 0 0

ja też klientom bezpłatnie ozonuję

Odpowiedz

łuki, 21 marca 2020, 14:39 0 0

fajne oddolne podejście; pokazuje, że branża walczy; dobrym sposobem dla Warsztatów w trakcie kwarantanny będzie też proponowanie odbioru samochodu od klienta i odstawienie go po wykonanych czynnościach, oczywiście wliczając bezpłatną dezynfekcję; musimy przetrwać ten trudny czas, jestem przekonany, że wyjdziemy z tego tylko silniejsi!! trzymajcie się zdrowo

Odpowiedz

Straż Miejska, 23 marca 2020, 10:57 0 0

A Straż Miejska nie jest służbo ratunkowo?

Odpowiedz