EuroWarsztat i NexDrive partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2 listopada 2023, 14:17

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wyjątkowy projekt, który łączy uczniów, nauczycieli, szkoły i liderów branży motoryzacyjnej. Przez cały rok zrzeszają tysiące młodych ludzi gotowych do spełnienia się w zawodzie mechanika oraz doświadczonych ekspertów z branży, by jak najlepiej przygotować młodych adeptów mechaniki na potrzeby rynku. Działanie, motywacja, kształcenie – to kluczowe motto Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

EuroWarsztat, jako sieć niezależnych serwisów samochodowych, wraz z siecią obsługującą samochody z napędem alternatywnym NexDrive przyjęły rolę strategicznego partnera kategorii Elektromobilni. To partnerstwo ma otworzyć młodym mechanikom pole w obszarze pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Dzięki dostępowi do profesjonalnych materiałów edukacyjnych w Akademii Młodego Mechanika oraz bezpośrednim kontaktom z doświadczonymi praktykami pracującymi w sieci młodzi mechanicy mają zyskać unikatową możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności.

Współpraca z EuroWarsztatem i NexDrive ma przełożyć się na zwiększenie wiedzy uczestników o nowych technologiach, a EuroWarsztat ma zaoferować młodym mechanikom dostęp do wiedzy, doświadczenia i praktycznych umiejętności potrzebnych do obsługi pojazdów przyszłości.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!