Nowa odsłona Kager.pl

, 7 lutego 2012, 15:11

W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy marka Kager oferowana przez Fota S.A. pozyskała nowy design opakowań produktów, grafikę wizerunkową i spójne graficznie materiały do komunikacji. Od niedawna działa również nowa strona internetowa, świadcząca o zakończeniu kolejnego etapu prac nad odświeżeniem wizerunku marki.

Nowa strona KagerNowy serwis internetowy prezentuje pełną, na nowo spozycjonowaną cenowo i uzupełnioną o nowe produkty ofertę. Wszystkie linie produktowe prezentowane w grupach produktowych zawierają zdjęcia, opisy i listy indeksów katalogowych. Bezpośrednio od opisu każdej linii można przejść do katalogu produktów, w którym każdy z nich ma przypisany szczegółowy opis, zastosowanie i listę zamienników.

Prosta, intuicyjna nawigacja i przyjazny layout serwisu www.kager.pl ułatwiają poznanie całej oferty, a w przypadku zainteresowania konkretnymi produktami na sprawdzenie ceny katalogowej oraz znalezienie najbliższej placówki handlowej oferującej produkty tej marki. 

 

Dowiedz się więcej

Nowa strona internetowa Mahle
Nowa strona internetowa Mahle

Firma Mahle Aftermarket poinformowała niedawno o uruchomieniu nowej strony internetowej. Zmiany mają ułatwić poruszanie po stronie i korzystanie z dostępnych tam informacji i katalogów. Mimo wprowadzenia nowej szaty graficznej firma Mahle zadeklarowała, że jest otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli mają Państwo budujące uwagi do strony Mahle Aftermarket, zapraszamy do przedstawiania ich w komentarzach. Link do […]

Moto-Remo uruchamia sklep online
Moto-Remo uruchamia sklep online

Firma Moto-Remo uruchomiła sklep internetowy, umożliwiający szybki zakup turbosprężarki do tuningu „Garrett Performance” i zapoznanie się z nowościami i poradami dotyczącymi turbosprężarek do tuningu. Sklep jest dostępny pod adresami www.performancebyturbo.eu oraz w zakładce tuning na stronie www.motoarena.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 lutego 2012, 11:58 0 0

Ciekawe czy razem z "nowym designem opakowań" i "na nowo spozycjonowaną cenowo ofertą" zmieni się jakość...

Odpowiedz

Anonim, 8 lutego 2012, 15:33 0 0

Kolega wyżej, wyjął mi to właśnie z ust.
Miałem zapytać czy razem z nowym designem powstała też nowa jakość :)
Od kilku lat już nie zaopatruję się w te części i jak widzę dalej coś jest na rzeczy.

Odpowiedz

Anonim, 8 lutego 2012, 15:41 0 0

co za marketingowy bełkot... dizajn opakowań, grafika wizerunkowa, lejałt, nowo spozycjonowana cenowo oferta.

Odpowiedz

Anonim, 9 lutego 2012, 10:09 0 0

I kogo to obchodzi. Co montujemy do samochodu, opakowanie czy część zamienną w tym opakowaniu? Lepiej by popracowali nad jakością a nie kolorem kartonika, które i tak za chwilę wyląduje w koszu. Jeżeli cena ma wzrosnąć z powodu kosztów nowego pudełka to po co to wszystko? Lepiej finanse przeznaczyć na zakup lepszej chińszczyzny.

Odpowiedz

Anonim, 9 lutego 2012, 10:46 0 0

I o to chodzi, i o to chodzi. Dobra chińszczyzna nie jest zła (przynajmniej nie tak zła, jak zła chińszczyzna) ;)

Odpowiedz

Anonim, 9 lutego 2012, 20:15 0 0

Zgadzam się z wszystkimi opiniami Kager to szajs ,ale pastę do mycia rąk mają super.

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 8:49 0 0

Chyba sprawdzę

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 15:04 0 0

sporo kiedyś kupowałem tych produktów. Istotnie jakość się pogorszyła po tym jak europejskich podproducentów zamienili na niebadane towary zewsząd. Ale trzeba przyznać, opaski zaciskowe"cybanciki" mają super.

Odpowiedz