NEXUS świętował 5-lecie w Abu Dhabi

, 3 kwietnia 2019, 11:05

W Abu Dhabi odbyło się coroczne forum biznesowe NEXUS. W tym roku zbiegło się ono z celebracją 5-lecia powstania grupy NEXUS.

Forum, które przyciągnęło ponad 500 liderów biznesu z całego świata, rozpoczęło się od refleksji na temat minionych pięciu lat. Partnerz N!, dostawcy i członkowie zespołu wspólnie omówili „DNA” grupy NEXUS. Prezes NEXUS Akram Shahrour powiedział:

– Pięć lat temu w małym hotelu w Genewie uruchomiliśmy NEXUS. Dzisiaj NEXUS odnosi sukcesy, zajmując sześć kontynentów. Przebyliśmy długą drogę.

Hasło przewodnie N! BF 2019 brzmiało „Shaping the Future” („Kształtowanie przyszłości”), a dyrektor generalny NEXUS Gael Escribe ujawnił, że w ciągu najbliższych pięciu lat N! ma znacznie zwiększyć skalę programu szkoleń, uznając edukację za „główną odpowiedzialność” globalnego sojuszu.

Ponadto, świętując wielki sukces w krajach takich jak Brazylia i Chiny, NEXUS planuje  pogłębiać swoją koncentrację na szybko rozwijających się rynkach, gdzie dostrzega ogromny potencjał wzrostu. Podkreślono również wielokanałowe podejście podejmowane w Chinach, gdzie nawiązano współpracę z wiodącą firmą e-commerce JD.Com. Chiny można uznać za „laboratorium na rynku wtórnym” dla N!.

Gael powiedział:

– To był największy jak dotąd N! BF i być może najbardziej ekscytujący. Przyciągając tak wielu wysokich rangą przedstawicieli najbardziej prestiżowych firm na rynku wtórnym pokazaliśmy, jak poważnym graczem na arenie międzynarodowej jest  NEXUS. To dla nas przyjemność, że zespół NEXUS jest w stanie zgromadzić tak wielu N! członków i dostawców  z całego świata. Wspólnota jest siłą napędową zmian.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!