Ogólnopolska konferencja NexusAuto 2023 już za nami

5 października 2023, 0:12

Wyjątkowy event NexusAuto odbył się w dniach 15-16 września, drugi raz z rzędu w Hotelu Mrągowo Resort & Spa. Został zorganizowany dla Szefowych i Szefów warsztatów Sieci NexusAuto wraz z osobami towarzyszącymi.  

Sponsorem tytularnym imprezy był, tradycyjnie już, TotalEnergies, a sponsorami głównymi – KYB, NRF i DENSO. W konferencji brali też aktywny udział wszyscy pozostali Partnerzy programu NexusAuto w Polsce, komplet przedstawicieli wszystkich dystrybutorów i ciągle rosnąca grupa światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów, którzy jeszcze oficjalnymi partnerami nie są. Jak zwykle, znalazło się też miejsce na strefę specjalistycznego wsparcia członków sieci NexusAuto.

Równocześnie ze zorganizowanymi targami prężnie działała N!Academy z kilkoma różnymi panelami szkoleniowymi: TotalEnergies, Denso, KYB, NRF i Bosch.

Ostatnim punktem eventu był wieczorny bankiet z oficjalnymi przemówieniami, wręczeniem nagród dla najaktywniejszych w działaniach sieci i zwycięzców licznych konkursów z części targowej oraz zabawą do późna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział, wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas całego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na rok przyszły i na dziesiątki innych mniejszych spotkań zaplanowanych przed kolejną NexusAutoConference 2024.

Artykuł sponsorowany NEXUS

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kroll, 7 października 2023, 23:09 0 0

czy piszącym artykuły nie można dać za dużo wódki?

Odpowiedz