Efficar – nowa marka dla warsztatów

, 1 kwietnia 2011, 0:00

Efficar to nowa linia urządzeń warsztatowych, w skład której wchodzą: podnośniki dwu- i czterokolumnowe, nożycowe (z szarpakiem i do geometrii) oraz dwunożycowy wysokiego podnoszenia, a także urządzenie do geometrii, wyważarka oraz monterka.

– „Produkty z logo Efficar to sprawdzony wybór. Kilkaset pracujących w całej Polsce urządzeń i tyle samo zadowolonych użytkowników – to mówi samo za siebie. Urządzenia są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Parametry sprzętu zostały dobrane pod potrzeby polskiego klienta” – powiedział Mirosław Groszek, dyrektor ds. rozwoju w firmie WSOP.


– „Kupując produkty z logo Efficar klient zbiera punkty, które może zamienić na nagrody, szkolenia lub wykorzystać na następne zakupy. Za każdym razem to klient decyduje, co w danej chwili jest najważniejsze dla jego warsztatu” – dodał Mirosław Groszek.

Program warsztatowy „Efficar Efektywny Serwis” jest dedykowany wszystkim serwisom i warsztatom. Obejmuje wsparcie w zakresie audytu (oceny) istniejącego obiektu, możliwości i kierunków jego rozwoju, poszerzenia zakresu usług poprzez uruchomienie kolejnych stanowisk pracy.

Więcej informacji o produktach Efficar na stronie: www.efficar.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!