Nowa montażownica do felg chromowanych i malowanych

29 listopada 2023, 15:55

W kontekście rosnącej popularności felg chromowanych lub malowanych, które są zarówno wartościowe, jak i podatne na uszkodzenia, unikanie wszelkiego kontaktu podczas procesu montażu i demontażu staje się kluczowe. Nawet przy zastosowaniu plastikowych elementów ochronnych, istnieje ryzyko uszkodzenia. Montażownica hydrauliczna TECO TH32 ULTRA to urządzenie bezłyżkowe i bezkontaktowe.

 

Dzięki preselekcji średnicy felgi, urządzenie automatycznie dostosowuje ustawienie koła względem rewolwerowej głowicy, zapewniając wysoką precyzję i minimalizując ryzyko uszkodzeń felgi. Skoordynowany ruch pomiędzy osią koła a głowicą oraz łatwa obsługa to cechy, którymi charakteryzuje się montażownica.

TECO TH32 ULTRA może obsłużyć koła o średnicy od 13” do imponujących 32”, obejmując tym samym samochody osobowe, terenowe, SUV oraz dostawcze. Co ważne, urządzenie jest zasilane hydraulicznie, co dodatkowo ułatwia proces montażu.

Montażownica wyróżnia się także interaktywnym ekranem dotykowym, umożliwiającym łatwe wprowadzanie rozmiaru koła. To istotne udogodnienie dla profesjonalnych serwisów ogumienia obsługujących samochody z górnej półki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!