100 nowych referencji poduszek silnika MEYLE

, 16 marca 2016, 11:39

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG poszerzyła swój asortyment o ponad 100 nowych poduszek silnika MEYLE. Dzięki temu niezależne warsztaty mogą wyposażyć łącznie ponad 173 milionów pojazdów w Europie.

Aby mimo wysokich obciążeń statycznych, dynamicznych i termicznych zapewnić długą żywotność poduszek silnika MEYLE, przy produkcji części zwraca się dużą uwagę na wysoką jakość materiałów. Zastosowane materiały są dobierane specyficznie do każdego pojazdu i podlegają ostrym kontrolom jakościowym od stadium konstrukcji po gotowy produkt.

Rada MEYLE

Inżynierowie MEYLE radzą, aby do rutynowych badań samochodu włączyć także badanie poduszki silnika. Uszkodzoną poduszkę silnika można rozpoznać po pęknięciach na gumie, odpryskach metalu lub – w przypadku poduszek hydraulicznych silnika – także po wyciekach. Kiedy zostanie stwierdzone uszkodzenie poduszki silnika, a poduszka zostanie prawidłowo wymieniona, to klient to od razu odczuje. Samochód po naprawie wyraźnie lepiej się zachowuje podczas jazdy i daje większe poczucie komfortu.

Dowiedz się więcej

Nowy zestaw wahacza poprzecznego do naprawy Audi
Nowy zestaw wahacza poprzecznego do naprawy Audi

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swoją ofertę o nowy zestaw wahacza poprzecznego MEYLE-HD do różnych modeli Audi. Kompletne zestawy ułatwiają warsztatom codzienną pracę. Większość zawartych w zestawie części jest wykonana także w wersji wzmocnionej i została przez inżynierów producenta z Hamburga technicznie ulepszona w porównaniu z oryginalnymi częściami zamiennymi. Z tego powodu na zestaw […]

Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającym pierścieniem ślizgowym SiC/SiC
Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającym pierścieniem ślizgowym SiC/SiC

Pompy wody Meyle i Meyle-HD z uszczelniającymi pierścieniami ślizgowymi na bazie węglika krzemu oferują lepszą jakość, a także lepszą ochronę gwarancyjną. Na wszystkie pompy wody – uzupełniająco do stosownego okresu gwarancji – gwarancja minimalnego przebiegu przez 100.000 mil (160.934 kilometrów). Obowiązuje ona zupełnie niezależnie od zwyczajowych dla części MEYLE-HD czterech lat okresu gwarancyjnego i dotyczy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!