Marc Siemssen wzmacnia zarząd MEYLE AG

8 lipca 2022, 11:14

Hamburski producent części zamiennych MEYLE AG powołuje od 1 lipca 2022 r. Marca Siemssena na członka swojego zarządu. Siemssen (50 l.), już od pięciu lat pełni w MEYLE funkcję Chief Human Resources Officer. Oprócz spraw kadrowych jako członek zarządu będzie odpowiadał za marketing, sprzedaż i zarządzanie produktami. Wnosi wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, m.in. w branży motoryzacyjnej.

 

Siemssen uzupełni skład zarządu MEYLE, który obecnie składa się z prezesa dra Karla J. Gaertnera i dyrektora finansowego Dirka Damaschke.

– Przez ostatnie pięć lat, w tym zwłaszcza w wyjątkowym okresie pandemii, Marc Siemssen pokazał, że świetnie rozumie nasze przedsiębiorstwo, ludzi, którzy tutaj pracują, naszą kulturę i nasz rynek. Cieszymy się, że będziemy mogli dalej wraz z nim kształtować przyszłość naszego przedsiębiorstwa – podkreśla Dr. Karl J. Gaertner, prezes zarządu MEYLE AG.

Marc Siemssen z dużym zapałem patrzy na swoją nową rolę w przedsiębiorstwie.

– Dziękuję za zaufanie i z radością skorzystam z okazji, aby podołać bieżącym wyzwaniom, jak pandemia, i odkryć nowe możliwości rozwoju dla naszej firmy. Mój dotychczasowy zakres obowiązków, czyli zarządzanie personelem z naciskiem na kulturę pracy i wizerunek pracodawcy, pozostanie bliski mojemu sercu.

Siemssen chce jednak oprócz tego przykładać się do wzrostu i rozwoju firmy wraz z kolegami i koleżankami z marketingu, sprzedaży i zarządzania produktami.

Siemssen widzi potencjał dalszej ekspansji międzynarodowej jako producent i twórca technicznie udoskonalonych części, a także spopularyzowania marki u osób spoza branży.  Dla dobra partnerów handlowych, klientów i pracowników Siemssen chce realizować długofalowe cele przedsiębiorstwa, kontynuować tworzenie trwałych i innowacyjnych rozwiązań, promować zrównoważony rozwój i prowadzić przedsiębiorstwo ku przyszłości wraz z drem Karlem J. Gaertnerem i Dirkiem Damaschke.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!