Bilstein poszerzył ofertę dla 55 modeli samochodów

, 8 lutego 2016, 9:36

Firma Bilstein poszerzyła swoją ofertę o referencje amortyzatorów i sprężyn przeznaczonych do 55 modeli samochodów. Obejmują one zarówno pozycje dostępne pojedynczo, jak i w gotowych do montażu zestawach.

Wśród nowych referencji znalazły się amortyzatory B4 (Replacement) przeznaczone do obecnej  w sprzedaży generacji „trojaczków z Kolina” czyli Citroena C1, Peugeota 108 i Toyoty Aygo, a także Forda Ecosport. O wiele dłuższą listę modeli obejmuje oferta sprężyn B3: Audi A3, A6 i A7, BMW serii 3, Chevrolet Captiva, Mercedes Klasa C, Opel Antara i Movano, Renault Master oraz Volkswagen Touran.

Amortyzatory z żółtej serii (Performance) pozwalają na zmianę charakterystyki zawieszenia w zakresie dopuszczonym przez producenta samochodu. Wśród nowości są referencje B6-Sport  i B8 m.in. do Audi A3, Peugeota 207 jak i Subaru WRX.

Szerokie zastosowanie znajdą amortyzatory B8 5100 umożliwiające zwiększenie prześwitu w SUV-ach i autach terenowych. Nowa oferta obejmuje m.in. Toyotę Land Cruiser oraz produkowane na rynek amerykański pick-upy marki Chevrolet.

Wśród nowości znalazł się wyczynowy zestaw BILSTEIN B12 Pro-Kit ze sprężynami EIBACH do BMW serii 6 w nadwoziu kabriolet (E64).

Poszczególne referencje amortyzatorów i sprężyn BILSTEIN‘a przeznaczone są do modeli samochodów z różnych roczników, dokładna ich lista znajduje się w załączniku.

Dowiedz się więcej

Wiedza podstawą naprawy – szkolenia Bilstein
Wiedza podstawą naprawy – szkolenia Bilstein

Firma Bilstein specjalizuje się w produkcji amortyzatorów, jednocześnie zapewniając warsztatom wsparcie w zakresie przeprowadzania napraw zawieszenia pojazdów. Na przestrzeni lat nie zmieniła się funkcja amortyzatora. To wciąż istotny łącznik pomiędzy nadwoziem pojazdu, a kołami, które stykają się z nawierzchnią drogi. Nie oznacza to jednak, że sama konstrukcja nie uległa zmianie. Przeciwnie, dziś w samochodach osobowych […]

BILSTEIN: Koniec Volkswagen Golf Cup
BILSTEIN: Koniec Volkswagen Golf Cup

Firma BILSTEIN od początku dostarczała amortyzatory do wszystkich pojazdów startujących w zawodach Volkswagen Golf Cup. Po trzech sezonach zakończyła się historia tego cyklu. – „Dumni jesteśmy z tego, że specjaliści z koncernu Volkswagena wybrali do tych wyścigów amortyzatory BILSTEIN. To dla nas wyróżnienie, ale i doskonała okazja do potwierdzenia ich jakości i niezawodności w praktyce. […]

Amortyzatory do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6
Amortyzatory do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6

BILSTEIN wprowadza do swojej oferty szeroki wybór amortyzatorów do modyfikacji zawieszenia Mazdy 6. Dotychczas oferta firmy BILSTEIN ograniczała się do amortyzatorów B4 przeznaczonych do wymiany zużytych, które zostały zamontowane fabrycznie. Referencje te pasują zarówno do II-generacji (2007-2012), jak i najnowszych modeli (2012-). Dodane teraz w ofercie pozycje do Mazdy 6 obejmują amortyzatory z serii żółtej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!