Zaskakujący efekt naprawy elektryki

, 26 stycznia 2016, 12:22

Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. Tym powiedzeniem może pocieszać się właściciel Audi, które otrzymał po „naprawie”. Bo, choć efekt naprawy jest nieco zaskakujący, trzeba przyznać, że samochód działa, nawet jakby bardziej…

Producenci samochodów przekonują, że odrywanie rąk od kierownicy oraz szukanie przycisków i pokręteł na konsoli środkowej pojazdu rozprasza kierowcę i zmniejsza bezpieczeństwo. To rozwiązanie niewątpliwie zwiększa liczbę funkcji auta dostępnych bez odrywania rąk od kierownicy.

Elektryka w samochodach bywa kapryśna, a szukanie sposobu na naprawę tej usterki zmianę tej cechy może zająć wiele czasu. Być może któryś z naszych czytelników domyśla się, co się stało. Zachęcamy do komentowania.

Dowiedz się więcej

Ten silnik rozgrzewa się do czerwoności od mocy
Ten silnik rozgrzewa się do czerwoności od mocy

Jednostka RB30 znana jest z takich legendarnych modeli jak chociażby Nissan Skyline. Jednak nie jest tajemnicą, że seryjna moc jednostek dla niektórych to zdecydowanie za mało. Austriacka firma tunerska wzięła na warsztat trzylitrową jednostkę japońskiego producenta samochodów. Ciężko jednak stwierdzić czy jakikolwiek element seryjny zachował się w tym silniku, a już na pewno nie jest […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 stycznia 2016, 21:22 0 0

uszkodzony przycisk - włącznik świateł awaryjnych.

Odpowiedz

Anonim, 30 stycznia 2016, 9:40 0 0

zwarcie wgniezdzie haka

Odpowiedz