Nowe produkty w ofercie Arnott już dostępne!

1 marca 2024, 14:15

Firma Arnott wprowadziła do swojej oferty nowe produkty. W poniższym artykule prezentujemy przegląd dostępnych nowości na aftermarket.

Nowości od Arnott:

  • Nowy miech pneumatyczny

A-3516 – tylny miech do RAM 2500 (DJ) z lat 2013-2018.

Sprężyny powietrzne Arnott są opracowywane w centrum badawczo-rozwojowym firmy, a następnie przechodzą rygorystyczne testy laboratoryjne i drogowe celem zapewnienia im odpowiedniej jakości i wytrzymałości. Miechy Arnott są wykonane z najlepszych na rynku komponentów, w tym wielowarstwowych rękawów gumowych marki ContiTech, a następnie montowane, testowane i pakowane w zakładach firmy w USA i Europie przy spełnieniu norm ISO.

 

  • Nowy kompresor zawieszenia pneumatycznego

P-3278 – kompresor zawieszenia pneumatycznego Arnott do Audi A6/S6/RS6 (C7) z lat 2011-2018 oraz Audi A7/S7/RS7 (4G) z lat 2010-2018.

Kompresor Arnott to bezpośredni zamiennik sprężarki OE Audi. Kompletna pompa jest wyposażona w uchwyt montażowy, zintegrowany osuszacz powietrza oraz złącza elektryczne dla szybkiego montażu typu plug-and-play. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń sprężarek zawieszenia jest nieszczelna instalacja, należy więc zawsze sprawdzić układ przed wymianą sprężarki na nową.

 

  • Nowy zestaw do konwersji zawieszenia

C-5038 – zestaw do konwersji zawieszenia Arnott do Mercedes-Benz E-Class Wagon (S211) z lat 2003-2009 a ADS, bez 4MATIC & Avantgarde, z wyłączeniem AMG.

Zestaw do konwersji zawieszenia Arnott umożliwia łatwą zamianę przedniego i tylnego zawieszenia pneumatycznego w Mercedesie na sprężyny stalowe. Pakiet zawiera odpowiednie amortyzatory oraz sprężyny wykonane z amerykańskiej stali. Został zaprojektowany i zmontowany w USA. Zawiera elektroniczny moduł obejściowy (EBM) kasujący komunikaty błędów z deski rozdzielczej pojazdu.

 

  • Blok zaworowy

VB-4340 – blok zaworowy Arnott do Rolls-Royce Ghost (RR4) z lat 2008-2017, Rolls-Royce Wraith (RR5) z lat 2008-2017 oraz Rolls-Royce Dawn (RR6) z lat 2008-2017.

Bloki zaworowe (rozdzielacze) Arnott odpowiadają za rozdział strumienia powietrza pod ciśnieniem do poszczególnych odbiorników. Z czasem ich uszczelnienia ulegają uszkodzeniu co powoduje nieszczelności prowadzące do wydłużonej pracy kompresora oraz zawilgocenia elektrycznych komponentów rozdzielacza. Bloki Arnott to bezpośrednie zamienniki podzespołów montowanych fabrycznie, wyposażone w nowe O-ringi dla długotrwałej eksploatacji.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!