Jeden z pierwszych moto-kalendarzy na 2016 rok

, 19 listopada 2015, 10:48

Kalendarze z tematyką motoryzacyjną w tle zawsze wzbudzają zainteresowanie mężczyzn. Piotr Kamaszewski (Lemur Hot Road Garage) oraz fotograf Tomasz Zienkiewicz zaprezentowali swoją propozycję. Czy chcielibyście powiesić taki kalendarz na ścianie w swoim miejscu pracy?

„Każda droga ma własną historię. Znajdź swoją…” – pod takim hasłem został przygotowany kalendarz na 2016 r. W rolach głównych wystąpiły znane modelki – Monika Ordowska oraz Anita Sikorska. Premiera Kalendarza odbyła się w sobotę (14 listopada) w warszawskiej Fabryce Trzciny. Na miejscu nie zabrakło twórców oraz głównych bohaterek opowiadanej historii.

Kalendarz przedstawia spotkanie dwóch pięknych kobiet, które wspólnie wyruszają w intensywną podróż. Inspirację dla Piotra Kamaszewskiego i Tomasza Zienkiewicza stanowił kultowy film Ridley Scotta „Thelma i Louise”, a także utwór „Born to be Wild” zespołu Steppenwolf. Każdy miesiąc przedstawia inny kadr z filmu, który zmierza do zaskakującego finału. Klimat Kalendarza nawiązuje do lat 60-tych i 70-tych w USA.

W sesji zdjęciowej zostały wykorzystane klasyczne samochody z warsztatu Lemur Hot Road Garage – Lincoln Continental Mark V, Mercedes SL 190 oraz Ford Mustang z 1965 r.

Kalendarz, Piotr Kamaszewski (Lemur Hot Road Garage), Tomasz Zienkiewicz

Dowiedz się więcej

Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia
Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia

Jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku w branży warsztatowej jest już dostępna. Kalendarz Inter Cars SA 2015 można na razie obejrzeć w Internecie, już wkrótce trafi do klientów dystrybutora. Kalendarz Inter Cars 2015 Kalendarz już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars SA. Pojawi się także w otwartej sprzedaży. Czytelnicy naszego portalu będą mogli wygrać […]

Zobacz kalendarz AUTO CHROBOK 2015
Zobacz kalendarz AUTO CHROBOK 2015

Firma AUTO CHROBOK, specjalizująca się w dystrybucji narzędzi warsztatowych, wydała kalendarz na rok 2015. To kolejna noworoczna publikacja, w której nie brakuje zdjęć pięknych kobiet. Kalendarz to publikacja stworzona z myślą o warsztatowcach. Modelki na zdjęciach występują w asyście produktów z oferty marki BOXO, której AUTO CHROBOK jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. W poniższej galerii […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 listopada 2015, 3:28 0 0

SUPER Fotki - piękne Panie

Odpowiedz

Waldi, 27 listopada 2015, 19:48 0 0

Witam, no no w moim warsztacie jest akurat dla niego miejsce.... :) w jaki sposób go można nabyć? pozdrawiam easy.rider88@op.pl

Odpowiedz