Zobacz kalendarz AUTO CHROBOK 2015

17 grudnia 2014, 15:10

Firma AUTO CHROBOK, specjalizująca się w dystrybucji narzędzi warsztatowych, wydała kalendarz na rok 2015. To kolejna noworoczna publikacja, w której nie brakuje zdjęć pięknych kobiet.

Kalendarz to publikacja stworzona z myślą o warsztatowcach. Modelki na zdjęciach występują w asyście produktów z oferty marki BOXO, której AUTO CHROBOK jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. W poniższej galerii prezentujemy wszystkie zdjęcia z kalendarza.

Dowiedz się więcej

Jeden z pierwszych moto-kalendarzy na 2016 rok
Jeden z pierwszych moto-kalendarzy na 2016 rok

Kalendarze z tematyką motoryzacyjną w tle zawsze wzbudzają zainteresowanie mężczyzn. Piotr Kamaszewski (Lemur Hot Road Garage) oraz fotograf Tomasz Zienkiewicz zaprezentowali swoją propozycję. Czy chcielibyście powiesić taki kalendarz na ścianie w swoim miejscu pracy? „Każda droga ma własną historię. Znajdź swoją…” – pod takim hasłem został przygotowany kalendarz na 2016 r. W rolach głównych wystąpiły […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

moto doktor, 17 grudnia 2014, 15:52 0 0

koszmarne. 20 wiek, mają mechaników za prymitywów.

Odpowiedz

Rotsen, 18 grudnia 2014, 10:22 0 0

Niektóre z gracją i wdziękiem, niektóre akty zaś totalnie niedopasowane.

Odpowiedz

orzeh, 20 stycznia 2015, 13:11 0 0

Szczerze? Styczeń i luty są piękne, pozostałe odpadają. Ogólnie kobiety wszystkie są piękne ale sztuką jest wydobyć z kobiety to co właśnie najpiękniejsze i przedstawić to w prawdziwy sposób.
Pozdrawiam

Odpowiedz